بازی شبیه سازی و جالب AbyssRium

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی شبیه سازی شده از جهان زیر اب

AbyssRium یک بازی بسیار زیبا می باشد که در سبک شبیه سازی اجرا می شود. این بازی در اعماق اقیانوس اجرا می شود، جایی که سکوتی مطلق همه جا را فرا گرفته و کمتر موجودی را می توان در ان پیدا کرد. در این بازی که توسط IDLE Idea Factory عرضه شده است، شما با یک کلاریت (مرجان های فسیلی) اشنا خواهید شد که بسیار تنها می باشد و باید براش چند تا دوست پیدا کنید. این کلاریت تقریبا تمام عمر خود را تنها بوده و به چند دوست نیاز دارد تا با او تعامل کنند. به او کمک کنید!

دانلود بازی Abyssrium

 ویژگی ها :

  • گرافیک اوریجینال و بسیار با کیفیت
  • موجودات مختلف از دنیای زیر اب
  • موسیقی عالی با جلوه های صوتی فوق العاده
  • سیستم کنترلی بسیار ساده و روان
  • بازی در حالت VR و پشتیبانی از سرویس کلاود
  • ماهی ها و فسیل های متنوع در رنگ های مختف
  • صدای موجودات مختلف از قبیل نهنگ ها و وال ها

معرفی بازی Abyssrium

بازی های سبک شبیه سازی یقینن مخاطب خاص خود را دارند چون سبک خیلی خاص و منحصر به فردی می باشد. بازی عمیق هم از این قاعده مستثنی نیست و گیم پلی یک بازی شبیه سازی را به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر کشیده است. در این بازی شما ابتدا باید یک اکواریوم بسیار عمیق ایجاد کنید، تا قدم در خط اصلی گیم پلی بازی بگذارید. شما باید مرجان های مختلف و رنگارنگ را به همراه ماهی های اکواریومی ( ماهی های اب های گرمسیری) مختلف که در کف اقیانوس ها انها را پیدا خواهید کرد، جمع اوری کرده و پرورش دهید. دنیای زیر اب را با موجودات رنگی مختلف، نقاشی کنید. البته شما باید به کلاریت خود توجه زیادی داشته باشید و برایش دوستان مختلفی از موجودات متنوع پیدا کنید. از صدای نهنگ ها و وال ها لذت ببرید و اکواریوم خود را به نحو احسنت تزئین کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام