مجموعه ابزارهای مدیریت گوشی Advanced Tools

فروش با قیمت 3.2 دلار در پلی استور

کسب امتیاز 4.7 در گوگل پلی

نرم افزارهایی برای گوشی های اندرویدی عرضه می شوند که به عنوان یک مجموعه از ابزارها شناخته می شوند و می توانند نیازهای متعددی را به صورت یکباره برطرف کنند. برنامه Advanced Tools از چنین اپلیکیشن هایی می باشد که دارای چندین ابزار مختلف می باشد تا بتواند نیازهای شما را در زمینه های مختلف برطرف کند.

Advanced-Tools

ویژگی ها:

  • دارا بودن برنامه مدیریت فایل
  • مدیریت همه جانبه نرم افزاری و سخت افزاری گوشی
  • دارای برنامه مدیریت وظیفه ها
  • مدیریت فایل های apk گوشی
  • دارای ابزار مکان یابی
  • مدیریت پردازش پردازنده گوشی
  • استفاده از فلش گوشی به عنوان چراغ قوه

 Advanced Tools مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای حرفه ای برای گوشی های همراه می باشد که با نصب کردن آن می توانید به تمام این ابزارها به صورت یکباره و در یک محیط دسترسی داشته باشید.

این ابزارها، شامل ابزارهایی حرفه ای برای مدیریت و کار کردن راحت تر با گوشی همراه می باشد. به این ترتیب لازم نخواهد بود که برای هرکدام از ابزارهایی که در Advanced Tools گنجانده شده است، شما یک نرم افزار جداگانه را نصب کنید. یکی از ابزارهای بارز این مجموعه، مدیریت Task می باشد که با استفاده از آن امکان بستن برنامه های اجرا شده در گوشی همراه را خواهید داشت.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام