بازی جنایی و معمایی Adventure Escape: Framed

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی معمایی و پلیسی در سبک اشیاء مخفی

کاراکتر ها و شخصیت های به اید ماندنی

یک دانش اموز به قتل رسیده است و جنازه اش در دفتر مربی شما پیدا شده است! Adventure Escape: Framed یک بازی ماجراجویی می باشد که به صورت اشیاء مخفی Hidden Objects اجرا می شود. بازی ماجراجویی فرار  :قاب شده توسط استودیو Haiku Games عرضه شده و با امتیاز 4.6 از 5.0 در گوگل پلی، توانسته جایگاه خود را به سطح بالایی برساند. بازی در مورد یک پرونده پلیسی گیج کننده می باشد و شما باید در نقش یک کاراگاه خبره، با بازجویی از مظنونین و جمع اوری و پیدا کردن سرنخ های مختلف پرونده خود را حل کنید.

دانلود بازی Adventure Escape: Framed

ویژگی ها :

  • گرافیک فوق العاده زیبا و با کیفیت از محیط های واقعی  
  • محیط و لوکیشن های کاملا واقع گرایانه
  • کشف و کاوش در دانشگاه و باز کردن دوباره سابقه جرم و جنایت در ان
  • حل پازل ها، معما ها و سوال های مختلف
  • بازی کاملا رایگان بدون پرداخت های اجباری
  • جمع اوری ایتم ها و سرنخ های مختلف برای کمک به فرار خود
  • کاراکتر ها و شخصیت های به یاد ماندنی
  • پیدا کردن اشیاء مخفی برای کمک به شما

 معرفی بازی Adventure Escape: Framed

مربی کاراگاه کیت گری، رئیس پلیس سابق ایالت سیلویا، جسد یکی از دانشجویان را در دفتر خود پیدا می کند. تحقیقات کیت فعالیت های مشکوک محوطه دانشگاه را اشکار می کند. دلیل قتل می تواند مربوط به هر چیزی باشد، مربوط به گنگستر ها، دلالان مواد، خشونت و یا هر چیز دیگری باشد. شما باید از تک تک مظنونان بازجویی کنید و ارتباط بین انها را اشکار سازید. در بازی Adventure Escape: Framed شما کارهای پلیسی زیادی انجام خواهید داد. مثلا باید نمونه خون مقتول را شواهد و سرنخ هایی که از صحنه جرم به دست می اورید بررسی کنید . ایا کسی به اشتباه دستگیر شده است؟ ایا یک توطئه عمیق تر در حال شکل گیریست؟ از عقل و حس ششم پلیسی خود استفاده کنید تا معمای قتل ماجراجویی فرار: قاب شده را حل کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام