بازی تیرانداز بیگانه Alien Shooter اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
عرضه شده توسط Sigma Team
گرافیک خیره کننده و عالی

شاید قبلا نام Alien Shooter را شنیده باشید و یا آن را بشناسید. این بازی توسط استودیوی Sigma Team عرضه شده است. این بازی، قبلا در کنسول های قدیمی طرفداران بسیار زیادی داشت و به یکی از محبوب ترین بازی ها در دوران خود تبدیل شده بود.

alien-shooter

ویژگی ها:

  • بیش از 10 ماموریت مختلف
  • کنترلگر بسیار عالی و روان
  • وجود هیولاهای مختلف در بازی
  • افزایش مهارت ها و قدرت ها در بازی
  • استفاده از اسلحه های مختلف
  • امکان ارتقاء دادن اسلحه ها
  • گرافیک بسیار عالی و محیط دو بعدی

بازی Alien Shooter در سبک شوتر و تیراندازی طراحی شده است. در این بازی اندروید شما به عنوان یک سرباز، باید بتوانید با هیولاها و موجوداتی که سراسر جهان را تسخیر کرده اند بجنگید و آنها را نابود کنید. به این منظور اسلحه های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید با کمک آنها به سمت موجودات شلیک کرده و آنها را نابود کنید. در این بازی شاهد وجود اسلحه های مختلفی خواهید بود که قابلیت ارتقاء دادن آنها نیز وجود دارد تا بتوانید با قدرت بیشتری با هیولاهایی که دربازی وجود دارند بجنگید. در این بازی ماموریتهای متعددی نیز برایتان در نظر گرفته شده است. شما باید بتوانید این ماموریت ها را با موفقیت انجام دهید تا بازی را پشت سر بگذارید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام