بازی پازلی انگری بردز Angry Birds Fight! RPG Puzzle

نسخه معمولی + نسخه مود شده

عرضه شده توسط کمپانی Rovio

نام سری بازی های Angry Birds و کمپانی Rovio کاملا به هم گره خورده است. هنگامی که نام کمپانی Rovio به گوش می رسد ناخودآگاه به یاد سری بازی های Angry Birds می افتیم. همانطور که می دانید سری بازی های انگری بردز در نسخه های متعددی عرضه شده اند. جدیدترین سری از همین بازی ها تحت عنوان Angry Birds Fight! RPG Puzzle که دارای سبک پازلی است برای گوشی های اندروید عرضه شده است که این بار در سایت ApkTops برایتان آن را اماده کرده ایم.

Angry-Birds-Fight

 نقد و بررسی بازی Angry Birds Fight! RPG Puzzle

در تازه ترین نسخه از این بازی که توسط Rovio عرضه شد شاهد عرضه نسخه دم بازی انگری بردز بودیم که توانست با استقبال بسیار عالی روبه رو شود و کاربران بسیار زیادی نیز از آن استقبال کردند. با این حال نسخه دوم این بازی نیز دارای سبکی مشابه با سبک های قدیمی بود.

البته تغییراتی در نسخه جدید (Angry Birds 2) این بازی داده شد و اگر موفقیتی به دست آورد نیز به لطف همین تغییرات بود. اما مدت هاست که کمپانی Rovio به خوبی فهمیده است که اگر بخواهد در میان بازیسازان همانند گذشته نام خود را برجسته ببیند، باید از سبک تکراری و همیشگی انگری بردز که در آن پرنده ها به سمت خوک ها پرتاب می شوند، کناره گیری کند. “ریو” Angry Birds Fight! RPG Puzzle را نیز با همین استراتژی عرضه کرده است تا کاربرانش تفاوت فاحشی را در میان بازیهای این استودیوی معروف، ببینند.

در بازی Angry Birds Fight! RPG Puzzle شما با حذف کردن پرنده های محبوب روبه رو هستید. در این سری از بازی شما باید بتوانید حداقل سه پرنده مشابه و هم رنگ را در کنار یکدیگر قرار دهید تا با هم دیگر حذف شوند. این کار را باید تا جایی انجام دهید که به میزان کافی پرنده ها حذف شده و به مراحل بالاتر دست بیابید.

در Angry Birds Fight! RPG Puzzle شاهد دستاوردهای مختلفی خواهید بود که می توانید از آنها برای راحت تر پیش بردن بازی استفاده کنید. در این سری از بازی باید دارای سرعت عمل بالایی باشید تا بتوانید آن را پیش ببرید. اگر می خواهید گیم پلی جدیدی را از سری بازی های سرگرم کننده انگری بردز تجربه کنید توصیه می کنیم به هیچ وجه جدیدترین نسخه آن را از دست ندهید.

ویژگی های نسخه مود شده :

1. Free Lives
2. Free Ship Lives
3. Free Arena Tickets
4. Unlock All Birds
5. Max Coins after increased


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام