نسخه ای دیگر از بازی محبوب و اعتیاد آور Angry Birds Seasons

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی اعتیاد اور و مهیج

بیش از 500,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

به پرندگان عصبانی بپیوندید و اتفاقاتی را که در فصل های مختلف در سراسر دنیا برایشان اتفاق می افتد را همراهی کنید! کمتر کسی پیدا می شود که یکی از سری بازی های انگری بیردز را بازی نکرده باشد, حتی کسانی که شاید از این بازی خوششان نیامده باشد هم به دلیل تعریف ها و تبلیغ های زیادی که از این بازی شده است, و واقعا اگه منصف باشیم به حق و به جا بوده است, به احتمال زیاد ان را بازی کرده است! این نسخه از مجموعه بازی های محبوب پرندگان عصبانی با عنوان Angry Birds Seasons نیز مثله نسخه های پیشین بسیار سرگرم کننده و اعتیاد اور می باشد که با نوع مختلفی از محرک ها, شما را هیجان زده خواهد کرد!

angry-birds-seasons

ویژگی ها:

  • بیش از 26 قسمت مختلف
  • موسیقی متن فانتزی و دوست داشتنی
  • وظایف فرعی و اصلی در قسمت های مختلف
  • امکان دانلود فصل های جدید با اتصال به اینترنت
  • بیش از 775 مرحله (پرتاب به سوی خوک ها) هیجان انگیز
  • استفاده از تسریع دهنده های قدرت و توانایی ها (Power-UPS)
  • گرافیک دو بعدی بسیار زیبا با طراحی ها و رنگ بندی های دلچسب
  • روز های مختلف با جوایز و ایتم های منحصر به فرد از قبیل هالووین و کریسمس
  • بیش از 2 میلیار دانلود در سراسر دنیا که باعث شده است به محبوب ترین بازی تاریخ موبایل تبدیل شود!

بازی Angry Birds Seasons که همانند تمامی نسخه های موجود توسط کمپانی معروف Rovio ساخته شده است و فیزیک واقع گرایانه خود را از حرکت و پرتاب پرندگان که تقریبا با قوانین ساده فیزیکی اجرا می شود, حفظ کرده است. یکی از نقطه عطف های بازی های پرندگان عصبانی داستان دار بودن بازی می باشد چرا که بازی های ارکید و دوبعدی که انگری بیردز هم در این نوع ژانر ها دسته بندی شده, کمتر از داستان و نریشن داستان برخوردار هستند. در این نسخ پادشاه “لودخوک” چاردهم تمامی چای های موجود در باغ را تصرف کرده و تعدای از پرندگان را نیز زندانی کرده و با خوشحالی جشنی به پا کرده! شما باید دوستان خود را نجات دهید و …

 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام