پاک کردن کش برنامه ها توسط App Cache Cleaner Pro – Clean

حتما متوجه شده اید که پس از خرید گوشی، هنگامی که چند روز از خرید گوشی می گذرد شاهد کاهش سرعت آن خواهید بود که در اکثر مواقع همین موضوع باعث میشود تا تصور کنید که گوشی تان مشکلی دارد. اما جالب است بدانید که این مشکل معمولا به دلیل نصب برنامه های مختلف در گوشی به وجود می آید. اگر اقدام به پاکسازی کش پاک مانده از برنامه ها در گوشی تان بنمایید این موضوع باعث خواهد شد تا شاهد افزایش سرعت چشم گیر گوشی باشید.

ویژگی ها:

  • پاک کردن کش برنامه ها تنها با یک کلیک
  • پاکسازی خودکار با باز کردن برنامه
  • خارج شدن از برنامه به نگام پاک کردن کش ها
  • پاکسازی کش برای اپلیکیشن هایی خاص
  • لیست برنامه ها بر اساس حجم کش آنها

 

با استفاده از نرم افزار App Cache Cleaner Pro – Clean می توانید کش به جا مانده از برنامه های مختلفی که در گوشی باقی مانده است را پاک می کند. این کار باعث خواهد شد تا سرعت گوشی به صورت چشم گیری افزایش یافته و بتوانید با قدرت بیشتری از گوشی تان کار بکشید. این نرم افزار امکان پاکسازی خودکار در طی دوره زمان های مختلف (به انتخاب خودتان) را دارا بوده تا نیازی به انجام این کار به صورت دستی نباشد. همچنین قابلیت پاک کردن کش با کلیک کردن بر روی ویجت برنامه که در صفحه اصلی قرار خواهد گرفت نیز وجود دارد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام