استریم موسیقی اپل در اندروید با Apple Music

عرضه شده توسط کمپانی اپل

چند وقت پیش بود که کمپانی بزرگ اپل خبر از عرضه نسخه اندروید سرویس معروف و محبوب خود که با نام Apple Music شناخته می شود، داد. با منتشر شدن این خبر کاربران اندرویدی بسیار خوشحال شدند و به این ترتیب، هم اکنون اپل دومین برنامه رسمی خود را برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه کرده است که در سایت پلی استور نیز قرار گرفته اند.

apple-music

ویژگی ها:

  • لذت بردن از بیش از 30 میلیون آهنگ از کاتالوگ موزیک اپل
  • نمایش هزاران لیست پخش
  • مشاهده لیست پخش پیشنهادی آلبوم ها و آهنگ ها بر اساس موسیقی های مورد علاقه شما
  • اضافه کردن موسیقی دلخواه به کتابخانه و دسترسی به آن در هر دستگاهی
  • گوش دادن به صدای خواننده و دی جی مورد علاقه خود از سراسر جهان

 

اگر با سرویس های اپل آشنایی داشته باشید بدون شک با برنامه Apple Music نیز آشنایی دارید. تا حدودی می توان گفت که اپل موزیک شباهت بسیار زیادی با سرویس اسپاتیفای دارد. در برنامه اپل موزیک نیز شما می توانید با خرید سرویس چندماهه به جدیدترین موزیک های خواننده های جهان دسترسی داشته باشید. برنامه Apple Music این امکان را برای کاربران اندرویدی نیز فراهم کرده است تا بتوانند به آهنگ های خواننده های مختلف دسترسی داشته باشند. البته امکان استفاده از برنامه به صورت رایگان برای دوره 3 ماهه نیز در این نرم افزار وجود دارد و اگر برای اولین بار است که می خواهید از این نرم افزار استفاده کنید، می توانید آن را به صورت آزمایشی برای دوره ای 3 ماهه تجربه کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام