بازی مسابقات جت اسکی Aqua Moto Racing 2 Redux

عرضه شده توسط استودیوی بازیسازی Zodrix

اگر از علاقه مندان به سری بازی های آب سواری (جت اسکی) هستید پیشنهاد می کنیم بازی Aqua Moto Racing 2 Redux را به هیچ وجه از دست ندهید. این بازی، به خوبی ورزش جت اسکی را شبیه سازی کرده است تا بتوانید تجربه ای منحصر به فرد را برای انجام این کار داشته باشید.

Aqua-Moto-Racing-2-Redux 

ویژگی ها:

  • موج سواری در مکان های عجیب و غریب
  • تجربه 48 دوره چالش برانگیز و هیجانی
  • وجود مانع های مختلف در مسیر
  • سواری بر روی 12 جت اسکی مختلف
  • امکان انجام بازی در حالت تک نفره
  • حالت های مختلف برای انجام بازی

 

در Aqua Moto Racing 2 Redux، از میان جت اسکی های مختلفی که قرار داده شده است می توانید جت اسکی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و پا در میدان رقابت بگذارید. مسابقات در مکان های متفاوتی انجام خواهند شد و لازمه برنده شدن در آنها، تمرین های متعدد است. مانع های مختلفی نیز در طول مسیر مسابقه شما قرار داده شده اند که باید بتوانید از آنها عبور کرده و جت اسکی شما برخوردی با آنها نداشته باشد.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام