بازی حماسی و فوق العاده زیبای Arcane Quest 3

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گرافیک عالی با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و زیبا

داستان افسانه ای و حماسی با سفرهای متعدد

یک بار دیگر نیروهای تاریکی بازگشته اند و موجب تهدید قلمرو اُریا شده اند! Arcane Quest 3 سومین قسمت از سری بازی های سفرهای پر رمز و راز می باشد که جدیدا عرضه شده است. بازی توسط استودیو سازنده نسخه های پیشین و خالق بازی های معروفی مثل Castle Siege طراحی شده است. در این بازی که سه سبک ماجراجویی، نقش افرینی و استراتژیک با هم ادغام شده اند، شما وارد یک سفر و ماجراجویی حماسی خواهید شد. شما باید افتخارات قلمرو خود را دوباره به دست اورید و با شکست نیروهای اهریمنی که از اعماق تارکی ها سر دراورده اند، مردمتان را نجات دهید.

دانلود بازی Arcane Quest 3
ویژگی ها :

  • امکان ارتقاء سطح توانایی ها و مهارت های قهرمان خود
  • جمع اوری و انلاک تجهیزات و ایتم های جدید و بهتر
  • داستانی به شدت افسانه ای و حماسی با سفرهای متعدد
  • کشف رمز و راز های مخفی اُریا و بازگرداندن افتحارات گذشته
  • ماموریت های Real-Time چند نفره برای بازی با دیگر بازیکنان سراسر جهان
  • پاداش های مختلف و اشتراک گذاری سفرهای های خود
  • بازی در سفرهای ساخته شده توسط دیگر بازیکنان
  • بیش از 10 کاراکتر مختلف با مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد
  • بیش از 150 واحد مختلف با ماموریت ها و وظایف جذاب
  • گرافیک عالی با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و زیبا

 معرفی بازی Bulb Boy

در بازی Arcane Quest 3 شما باید قملرو خود را از دست نیروهای تارکی نجات دهید. ماجراجویی خود را از بین ده کلاس مختلف و منحصر به فرد انتخاب کنید و انبوهی از اورک ها، ارواح و جادوگران بد سرشت را از پای دراورید. در بازی سفرهای پر رمزو راز 3 شما می توانید قهرمان های خود را با بیش از 150 سلاح و ایتم مختلف تجهیز کنید. همچنین می توانید در طول بازی اسپل ها و جادوهای قدرتمندی یاد گرفته و با کمک انها و نیز توانایی های استراتژیکی خودتان، دشمنان را شکست دهید. در این بازی شما باید قهرمان شجاع خود را از میان اعماق سیاهچال ها و زمین های متروک وحشی، هدایت کنید تا بتواند سفر خود را با موفقیت به پایان برساند.

 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام