بازی سرگرم کننده آکارنوید ایکس ArkanoidX

ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی در محیط فضا انجام می شود و می تواند شبیه ساز جنگ های فضایی باشد!

arkanoidx

ویژگی ها:

  • 4 حالت مختلف برای انجام بازی
  • بیش از 250 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • امکان تنظیم کردن سرعت بازی در 3 حالت
  • 21 افزایش دهنده قدرت در بازی
  • امکان کنترل بازی از دو طریق مختلف

 ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما باید با پرتاب کردن توپ به سمت مستطیل های رنگی تعداد بیشتری از آنها را نابود کنید. در این بازی اندروید شما باید از طریق راکتی که در پایین بازی وجود دارد، توپ را به سمت مستطیل های رنگی پرتاب کنید و با هر حرکت بتوانید تعداد بیشتری از آنها را حذف کنید.

به همین ترتیب شما باید مراحل مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. در طول بازی افزایش دهنده قدرت و سرعت های مختلفی برایتان ارسال خواهد شد که با استفاده از آنها می توانید بازی را با قدرت بیشتری پیش ببرید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام