بازی سرگرم کننده آکارنوید ایکس ArkanoidX

ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی در محیط فضا انجام می شود و می تواند شبیه ساز جنگ های فضایی باشد!

arkanoidx

ویژگی ها:

  • 4 حالت مختلف برای انجام بازی
  • بیش از 250 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • امکان تنظیم کردن سرعت بازی در 3 حالت
  • 21 افزایش دهنده قدرت در بازی
  • امکان کنترل بازی از دو طریق مختلف

 ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما باید با پرتاب کردن توپ به سمت مستطیل های رنگی تعداد بیشتری از آنها را نابود کنید. در این بازی اندروید شما باید از طریق راکتی که در پایین بازی وجود دارد، توپ را به سمت مستطیل های رنگی پرتاب کنید و با هر حرکت بتوانید تعداد بیشتری از آنها را حذف کنید.

به همین ترتیب شما باید مراحل مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. در طول بازی افزایش دهنده قدرت و سرعت های مختلفی برایتان ارسال خواهد شد که با استفاده از آنها می توانید بازی را با قدرت بیشتری پیش ببرید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام