Asphalt 6: Adrenaline یک بازی جذاب مسابقه ای

Asphalt 6: Adrenaline یک بازی مسابقه ای جذاب می باشد که این بار نیز قصد داریم یکی از بی نظیرترین و گرافیکی ترین بازی های hd تولیده شده توسط کمپانی Gameloft را به شما معرفی کنیم . این بازی همانند روال همیشگی سایت apktops به همراه فایل دیتا معرفی می شود. در کل بازی های آسفالت دارای گرافیک جذابی می باشند که این بازی نیز از آن ها مستثنا نیست.

 دانلود Asphalt 6

ویژگی ها :

  • گرافیکی فوق العاده جذاب به صورت اچ دی
  • قابلیت بازی در محیط های متنوع و جذاب
  • امکان دسترسی به ماشین های مختلف
  • رقابت با کاربرانی از سراسر جهان
  • صدا گذاری عالی
  • امکان استفاده از توربو برای افزایش سرعت

معرفی بازی Asphalt 6: Adrenaline

این بازی جذاب را که امروزه همه می شناسند یکی از برترین بازی های آنلاین مسابقه ای می باشد که به اسفالت معروف می باشد. این بازی جذاب محیطی اچ دی را دارا می باشد که در این محیط زیبا قرار است شما با کاربرانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید و مسابقه ای سراسر هیجان را تجربه کنید و از آن لذت ببرید. این بازی تنها به صورت آنلاین قابل اجرا می باشد که به طور حتم توانایی سرگرم کردن شما برای ساعات طولانی را دارا می باشد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام