برنامه دستیار برای کاربران اندروید Assistant

بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی با کسب امتیاز 4.6

برنامه Assistant می تواند به سوالات پاسخ دهد، اطلاعات را بیابد، برنامه ها را اجرا کند، آلارم ساعت را تنظیم کند و شما را با سرویس های مختلف وب متصل کند. این نرم افزار می تواند به عنوان یک دستیار قدرتمند، امکانات بسیار عالی در اختیارتان قرار دهد.

Assistant

ویژگی ها:

  • زنگ هشدار با قابلیت سفارشی سازی
  • امکان سفارشی سازی آواتارها با ایموشن ها
  • قابلیت باز کردن برنامه های دلخواه با فرامین صوتی
  • باز کردن مقاله های مختلف در موضوعات دلخواه
  • قابلیت باز کردن وب سایت ها بر اساس دستورات صوتی
  • امکان محاسبه کردن هرچیزی: ریاضیات، تبدیل واحدها و …
  • دارای تقویم با قابلیت اضافه کردن رویدادها و تاریخ تولدها

 برنامه Assistant می تواند نوعی متد جدید برای کنترل کردن گوشی های اندرویدی به حساب بیاید که با استفاده از ان می توانید گوشی همراه خود را به شیوه ای جدید در دست داشته باشید. این نرم افزار می تواند بسیاری از بخش های گوشی شما را اتوماتیک کرده و از طرفی در انجام کارهای بسیار زیادی نیز به شما کمک کند.

این نرم افزار دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که می تواند تجربه ای کاملا جدید و لذت بخش در کار کردن با گوشی را برایتان ایجاد کند.

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که در برنامه Assistant وجود دارد، امکان پشتیبانی از فرامین صوتی می باشد که با بهره گرفتن از آنها کار کردن با گوشی بسیار راحت تر می شود. دستورهای صوتی در این اپلیکیشن برای بخش های متعددی قابل استفاده می باشند.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام