بازی متفاوت و جالب Auralux: Constellations

نسخه معمولی + نسخه مود شده

موسیقی متن و محیط کاملا ریلکس به همراه یک ریتم ارام فکری

ساعت ها بازی و سرگرمی به همراه گرافیک نرم و موسیقی دل نشین

Auralux: Constellations ارالوکس: صور فلکی قسمت دوم از این سری بازی فکری و پازلی می باشد که توسط استودیو War Drum Studios عرضه شده است. در این بازی خیالی که به صورت real-time (همزمان با عکس العمل) و استراتژی اجرا می شود، شما تنها کنترل یک نوع واحد را در اختیار خواهید گرفت و فقط یک نوع دستور برای اجرا به این واحد خواهید داد. شما و رقیب خود با منابع کاملا برابر شروع به رقابت خواهید کرد و و تنها با دقت و عکس العمل های هوشمندانه خود می توانید غالب میدان شوید.

دانلود بازی Auralux: Constellations

ویژگی ها :

  • شامل تمامی ویژگی های نسخه pc و حتی بیشتر
  • بهینه سازی های مناسب برای دستگاه های لمسی
  • ساعت ها بازی و سرگرمی به همراه گرافیک نرم و روان
  • امکان بازی در دوحالت مختلف: نورمال و حالت سریع
  • موسیقی متن و محیط کاملا ریلکس به همراه یک ریتم ارام فکری
  • گیم پلی بسیار جالب و جذاب به همراه افکت های رنگی زیبا
  • بیش از 150 مرحله کاملا جذاب و دوست داشتنی
  • امکان رقابت و مبارزه با دیگر بازیکنان

 معرفی بازی Auralux: Constellations

در بازی Auralux: Constellations شما باید از نهایت دقت خود در انجام حرکات و عکس العمل های خود استفاده کنید چرا که رفلکس های سریع و بی فکر شما را به جایی نخواهد رساند و تنها راه رسیدن به پیروزی، پیروی از استراتژی های هوشمندانه است. از ویژگی های جالب این بازی می توان به گرافیک پر جنب و جوش شناور و مینیمالیست ان اشاره کرد که به همراه موسیقی زیبای ان به صورت یک ریتم ارام به جلو هدایت می شود. بازی با هدف ایجاد یک تجربه فکری ارامش بخش و ریلکس طراحی شده است که هر انتخاب شما در ان مهم تلقی می شود و دقیقا همین عامل است که باعث می شود که شما بهترین استراتژی را در پیش گیرید. لازمه هر استراتژی خوب، دقت و یک فکر خوب است و بازی ان را برای شما به ارمغان اورده. در بازی ارالوکس: صور فلکی شما کنترل و هدایت سیاره خود را به عهده خواهید گرفت و اماده گسترش ان در فضا خواهید شد. با دشمان خود مبارزه کنید و جهان های جدید را تسخیر کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام