شماره گیری مجدد خودکار با Auto Redial

شاید برایتان پیش آمده باشد که به شماره ای بارها زنگ زده اید و شاهد اشغال بودن شماره مورد نظر بوده اید و از گرفتن شماره مذکور خسته شده اید، اما در عین حال هم کار مهمی با آن شخص دارید. قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که با کمک آن می توانید این مشکل را به سادگی حل کنید.

Auto-Redial

ویژگی ها:

  • شماره گیری خودکار شماره های اشغال
  • امکان شماره گیری برای شماره هایی که پاسخ نمی دهند
  • سوال از شما جهت شماره گیری

 

با استفاده از برنامه Auto Redial دیگر لازم نخواهد بود تا هر بار به صورت دستی، اقدام به گرفتن شماره ای بکنید. این نرم افزار قادر است تا این کار را به صورت خودکار برایتان انجام دهد. هنگامی که به شخصی زنگ میزنید و شماره وی اشغال است، این نرم افزار یکبار از شما سوال خواهد کرد که آیا نسبت به تماس دوباره با آن شماره تمایل دارید یا خیر؛ در صورتی که شما گزینه تایید را انتخاب کنید، شماره گیری به صورت خودکار انجام خواهد شد و تا هنگامی که مخاطب مورد نظر جوابتان را ندهد، این عمل تکرار می شود.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام