شماره گیری مجدد خودکار با Auto Redial

شاید برایتان پیش آمده باشد که به شماره ای بارها زنگ زده اید و شاهد اشغال بودن شماره مورد نظر بوده اید و از گرفتن شماره مذکور خسته شده اید، اما در عین حال هم کار مهمی با آن شخص دارید. قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که با کمک آن می توانید این مشکل را به سادگی حل کنید.

Auto-Redial

ویژگی ها:

  • شماره گیری خودکار شماره های اشغال
  • امکان شماره گیری برای شماره هایی که پاسخ نمی دهند
  • سوال از شما جهت شماره گیری

 

با استفاده از برنامه Auto Redial دیگر لازم نخواهد بود تا هر بار به صورت دستی، اقدام به گرفتن شماره ای بکنید. این نرم افزار قادر است تا این کار را به صورت خودکار برایتان انجام دهد. هنگامی که به شخصی زنگ میزنید و شماره وی اشغال است، این نرم افزار یکبار از شما سوال خواهد کرد که آیا نسبت به تماس دوباره با آن شماره تمایل دارید یا خیر؛ در صورتی که شما گزینه تایید را انتخاب کنید، شماره گیری به صورت خودکار انجام خواهد شد و تا هنگامی که مخاطب مورد نظر جوابتان را ندهد، این عمل تکرار می شود.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام