ضبط مکالمات خودکار Automatic Call Recorder

بیش از 10 میلیون دانلود از پلی استور

عرضه شده توسط SMSROBOT

Automatic Call Recorder را می توان به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه ضبط مکالمات در گوشی های همراه به حساب آورد که با استفاده از آن قابلیت ضبط تماس های ورودی و همچنین خروجی خود را خواهید داشت. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا با بالاترین کیفیت ممکن امکان ضبط تماس هایتان را داشته باشید.

automatic-call-recorder

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از گوشی های جدید Galaxy S6, S7, J7, J5
  • ضبط خودکار مکالمه های دریافتی و تماس های شما
  • کیفیت بسیار عالی و ذخیره با فرمت mp3
  • تکان دادن گوشی جهت شروع یا توقف عملیات ضبط تماس
  • فیلترهای مختلف برای هنگام ضبط تماس ها
  • لیست تماس های مورد علاقه
  • همگامسازی خودکار با سرویس ابری دراپ باکس
  • نمایش اطلاعیه به هنگام شروع عملیات ضبط

 

برنامه Automatic Call Recorder امکانات بی نظیری در اختیارتان قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید تماس های ضبط شده را به صورت خودکار (در صورت دلخواه) در سرویس ابری دراپ باکس ذخیره کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای گوشی تان نسخه ای از آن را نیز در سرویس دراپ باکس داشته باشید و بتوانید از آن استفاده کنید. قابلیت جالبی که در نسخه پریمیوم این برنامه قرار گرفته است، امکان ضبط مکالمات با تکان دادن گوشی است. با این قابلیت، اگر شما گوشی خود را در حالت ضبط تماس به صورت دستی قرار داده باشید، هنگامی که بخواهید یک تماس را ضبط کنید کافی است تا گوشی خود را تکان دهید تا ضبط تماس اغاز شود و اگر بخواهید ضبط مکالمه را پایان دهید کافی است تا دوباره گوشی تان را تکان دهید تا ضبط پایان یابد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام