برنامه ساخت شعر و موزیک رپ AutoRap by Smule

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور
عرضه شده توسط Smuel
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

با استفاده از AutoRap by Smule کافی است کلمات دلخواه خود را بیان کنید تا گوشی شما آن را به یک آهنگ رپ تبدیل کند. این نرم افزار قادر است از میان صدها بیت مختلف که متعلق به بزرگترین رپ سازان جهان می باشند، یکی را انتخاب کرده و بر روی لیریک شما قرار دهد. سپس شما می توانید به آهنگ ساخته شده خودتان گوش دهید و از آن لذت ببرید.

AutoRap-by-Smule

ویژگی ها:

  • تبدیل فوری کلمات شما به آهنگ رپ
  • شناسایی خواننده های حرفه ای
  • به چالش کشیدن مهارت های خود
  • به اشتراک گذاری آهنگ های ساخته شده

 

AutoRap by Smule نرم افزاری مناسب برای افرادی می باشند که به آهنگ های رپ علاقه دارند و خواهان ساخت این آهنگ ها می باشند. کافی است کلماتی که می خواهید در شعرتان به کار برود را بگویید تا این اپیکیشن آنها را ضبط کرده و سپس با انتخاب خودکار بیت مناسب، آن را به یک آهنگ رپ جذاب و شنیدنی تبدیل کند. در این برنامه بیت هایی از خواننده های معروفی مانند ریحانا، امینم، نیکی میناژ، اسنوپ داگ و … قرار داده شده است.

آموزش تبدیل برنامه به نسخه VIP:

این برنامه رایگان است اما موزیک های داخل آن فقط در دسترس کاربران VIP برنامه است. جهت کرک کردن برنامه می توانید Autorap را توسط برنامه لاکی پچر به صورت Custom Patch پچ کنید تا برنامه به نسخه VIP تبدیل شود.

این کار نیازمند به روت است.autorap-vip-patch autorap-vip

 

 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام