همگام سازی سرویس گوگل درایو در دستگاه های مختلف با Autosync Pro for Google Drive

سرویس ابری گوگل درایو یکی از عرضه های گوگل برای کاربران میباشد که به کاربران ده گیگ فضا اختصاص می دهد تا کاربران بتوانند فایل های خود را در آن آپلود کرده و به آنها دسترسی داشته باشند.

Autosync-for-Google-Drive

ویژگی ها:

  • دو راه برای برای هماهنگ سازی و اجرا در پس زمینه گوشی همانند گوگل درایو در دکستاپ
  • قابلیت همگام سازی در بازه زمانی های مرتب: 15 دقیقه، 30 دقیقه و هر ساعت
  • حالت های مختلف برای همگام سازی. قابلیت انتخاب از میان: فقط آپلود، آپلود سپس حذف، فقط دانلود، دانلود کمکی و …
  • قابلیت آپلود کردن سریع در گوگل درایو
  • تاثیر بسیار ناچیز برای باتری گوشی همراه
  • استفاده بسیار ساده و آسان برای کاربران

 

Autosync Pro for Google Drive نرم افزاری برای کاربران سرویس گوگل درایو می باشد که با استفاده از آن امکان همگام سازی فایل های داخل گوشی با سرویس ابری گوگل درایو را خواهید داشت. در این نرم افزار می توانید بازه زمانی خاصی را انتخاب کنید تا در همان بازه زمانی به صورت خودکار تمام فایل های داخل گوشی شما همگام سازی شوند و از آنها در سرویس ابری خود نسخه پشتیبان داشته باشید. این برنامه سرعت بسیار بالایی در آپلود فایل ها دارد و می توانید به صورت آنلاین فایل ها را به سادگی به سرویس ابری گوگل درایو انتقال دهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام