همگام سازی سرویس گوگل درایو در دستگاه های مختلف

با Autosync Pro for Google Drive

سرویس ابری گوگل درایو یکی از عرضه های گوگل برای کاربران میباشد که به کاربران ده گیگ فضا اختصاص می دهد تا کاربران بتوانند فایل های خود را در آن آپلود کرده و به آنها دسترسی داشته باشند.

Autosync-for-Google-Drive

ویژگی ها:

  • دو راه برای برای هماهنگ سازی و اجرا در پس زمینه گوشی همانند گوگل درایو در دکستاپ
  • قابلیت همگام سازی در بازه زمانی های مرتب: 15 دقیقه، 30 دقیقه و هر ساعت
  • حالت های مختلف برای همگام سازی. قابلیت انتخاب از میان: فقط آپلود، آپلود سپس حذف، فقط دانلود، دانلود کمکی و …
  • قابلیت آپلود کردن سریع در گوگل درایو
  • تاثیر بسیار ناچیز برای باتری گوشی همراه
  • استفاده بسیار ساده و آسان برای کاربران

 

Autosync Pro for Google Drive نرم افزاری برای کاربران سرویس گوگل درایو می باشد که با استفاده از آن امکان همگام سازی فایل های داخل گوشی با سرویس ابری گوگل درایو را خواهید داشت. در این نرم افزار می توانید بازه زمانی خاصی را انتخاب کنید تا در همان بازه زمانی به صورت خودکار تمام فایل های داخل گوشی شما همگام سازی شوند و از آنها در سرویس ابری خود نسخه پشتیبان داشته باشید. این برنامه سرعت بسیار بالایی در آپلود فایل ها دارد و می توانید به صورت آنلاین فایل ها را به سادگی به سرویس ابری گوگل درایو انتقال دهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام