بازی استراتژیک و جذاب Arcane Quest 3

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی بسیار سرگرم کننده و زیبا در ژانر های متفاوت

Battleplans یک بازی استراتژیک فوق العاده زیبا و محبوب می باشد که تاکتیک های یک جوخه جنگی را به سبکی اکشن بسته بندی کرده و در ژانر استراتژیک اجرا می شود. بازی نقشه نبرد توسط استودیو C4M طراحی شده است که به صورت فوق العاده زیبا و جذاب اجرا می شود. در این بازی شما باید فرماندهی نیروهای خود را به طور مستقیم در نبردهای بسیار جالب به عهده بگیرید که همگی به صورت Real-Time اجرا می شود. قهرمانان منحصر به فردی را انتخاب کنید و از خود دفاع کنید!

دانلود بازی Battleplans
ویژگی ها :

  • امکان انتخاب از بین قهرمانان منحصر به فرد و منتوع
  • حمله با قهرمانان و دفاع از خود در برابر دشمنان کامپیوتری و بازیکنان زنده و واقعی
  • ماموریت ها و وظایف به شدت جذاب و سرگرم کننده
  • کنترل مستقیم و بسیار ساده کاراکتر های بازی
  • بازی کاملا رقابتی و استراتژیکی با نقشه کشی، و برنامه های دفاع و حمله
  • تسخیر پایگاه های دشمنان و ازاد سازی قهرمانان از دست پادشاه جمجمه شیطانی و مینیون ها تاریکی
  • استفاده از نقشه ها و ایتم های هوشمندانه برای دفاع در مقابل حملات دشمن
  • استفاده از منابع و ایتم های مختلف برای ساخت و ساز و ارتقاء پایگاه خود
  • امکان مبارزه با بازیکنان سراسر جهان با نبرد های به یادماندنی و زیبا

 معرفی بازی Battleplans

در بازی Battleplans شما باید کنترل پارتی سربازان شجاع خود را به دست بگیرید و به جنگ با دشمنان خود بروید. شما باید به کمپ های دشمنان حمله ور شوید و یا اینکه تجهیزات دفاعی مستحکمی جایگذاری کنید تا در برابر دشمنان خود که هم به صورت کامپیوتری و هم به صورت بازیکن واقعی در بازی به شما حمله می کنند، دفاع کنید. در بازی نقشه نبرد شما باید پادشاهی و قلمرو خود را از چنگال مهاجمان جمجمه شیطانی نجات دهید و قهرمانان خود را ازاد کنید تا بتوانید یک ارتش قدرتمند تشکیل داده و به سوی پیروزی طغیان کنید. بازی به دو صورت اجرا می شود که در ان هم می توانید با دشمنان کامپیوتری مبارزه کنید و هم اینکه در نبرد های تن به تن با بازیکنان مختلف شرکت کنید. یادتان باشد هم در حمله های خود و هم در دفاع از قلمرو خود، نهایت دقت و استراتژی را به عمل اورید!


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام