برنامه عکاسی پانوراما Bimostitch Panorama Stitcher

عکس های پانوراما یا 360 درجه به عکس هایی گفته می شود که در آن ها محیط اطراف عکاس به صورت کامل و به صورت 360 درجه در عکس ثبت می شود. این عکس ها امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و افراد بسیار زیادی اقدام به گرفتن عکس های پانوراما برای ثبت محیطی 360 درجه می نمیاند.

bimostitch-panorama-stitcher

ویژگی ها:

  • قابلیت گرفتن عکس های پانوراما 360 درجه
  • به اشتراک گذذاری تصاویر با دوستان و آشنایان
  • قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • امکان نوردهی به صورت خودکار

 

Bimostitch Panorama Stitcher برنامه ای برای گرفتن عکس های پانوراما در گوشی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید عکس های 360 درجه را در گوشی بگیرید و آنها را ذخیره کنید. در این عکس ها تمام محیط اطراف شما نیز ثبت می شود و شخصی که به عکس گرفته شده نگا خواهد کرد، تصور خواهد کرد که در کنار شما ایستاده و در حال مشاهده محیط اطراف شما می باشد. در آخر می توانید عکس های گرفته شده را نیز در شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، فیس بوک و … به اشتراک بگذارید.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام