بازی ماجراجویی و داستانی Burly Men at Sea

گرافیک دست کشیده شده با طراحی هنری زیبا

گیم پلی منشعب با ماجراجویی های متعدد

Burly Men at Sea یک بازی ماجراجویی عالی برای سیستم عامل اندروید می باشد که جدید ترین اثر کمپانی Brain&Brain به حساب می اید. این بازی یک داستان محلی و رایج در مورد سه ماهی گیر قوی هیکل و زبده با ریش های بلند می باشد که به دنبال ماجراجویی خود می باشند. این بازی به صورت پولی و با قیمت 5 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد و تا به این لحظه بسیار مورد پسند مخاطبینش قرار گرفته که باعث شده امتیاز فوق العاده ای را هم به خود نسبت دهد. وارد بازی شوید و ماجراجویی این سه مرد خشمگین را در پیش گیرید!

دانلود بازی Burly Men at Sea

ویژگی ها :

  • داستان فوق العاده زیبا و منشعب
  • گیم پلی بسیار زیبا با عناصر متفاوت
  • ماجراجویی های متعدد و مختلف با پایان های متفاوت
  • طراحی های منحصر به فرد در خصوص هر ماجراجویی و پایان
  • روایت داستان با تعامل ارتباطی نزدیک بین کاراکتر ها و جهان پیرامون
  • موسیقی متن اورجینال با صداگذاری برنده جایزه SXSW
  • طراحی های رنگی و هنری دست کشیده شده فوق العاده زیبا
  • موسیقی متن عالی الهام گرفته از افسانه های اسکاندیناوی

 معرفی بازی Burly Men at Sea

قطعا داستان یک بازی جزو اولین المان های انتخاب یک بازیکن در خصوص بازی های مختلف می باشد. بازی Burly Men at Sea همانطور که از اسم ان پیداست و عنوانی بسیار دستانی دارد، یک بازی دو بعدی فوق العاده می باشد که شما را با سه مرد بسیار دوست داشتنی و باحال اشنا خواهد کرد. این سه کاراکتر اصلی داستان ظاهری بسیار جالب و سمپاتیک دارند که داستان بازی انها را در قرن بیستم، میان اب های اسکاندیناوی با فرهنگ و موجودات ان زمان به تصویر می کشد و به صورت شاخه شاخه انشعاب پیدا می کند. شما به عنوان داستان گو و راهنمای انها بازی خواهید کرد که می توان نقش راوی را به ان داد. در بازی خشمگین مردان دریا شما یک داستان را انتخاب خواهید کرد و ان را به اتمام خواهید رساند، سپس دوباره بادبان های خود را باید بکشید و ماجراهای دیگری را در پیش گیرید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام