نسخه پولی برنامه ضبط مکالمه ها Call Recorder Pro

Call Recorder نرم افزاری قدرتمند برای ضبط مکالمه ها در گوشی های همراه اندروید می باشد. توسط این نرم افزار امکان ضبط و ذخیره مکالمه های دریافتی و خروجی را خواهید داشت.

call-recorder-pro

 

ویژگی ها:

  • قابلیت فعال/غیرفعال کردن ضبط صدا
  • ضبط کردن تمام تماس های تلفن شما
  • شروع یا توقف صداهای ضبط شده به وسیله لمس کردن صفحه
  • قابلیت حذف کردن فایل های ضبط شده
  • قابلیت قفل کردن فایل های ضبط شده برای جلوگیری از حذف خودکار
  • فرستادن فایل های ضبط شده به ایمیل دلخواه
  • همگام سازی با دراپ باکس و گوگل درایو

 حتما بسیاری اوقات برای شما نیز پیش آمده است که خواهان ضبط صدای مکالمه های دریافتی و خروجی خود بوده باشید و به دنبال نرم افزاری برای انجام چنین کاری بوده باشید.

اگر چنین است، توصیه می کنیم برنامه Call Recorder را امتحان کنید. با استفاده از این برنامه امکان ضبط کردن صدا، با کیفیت بسیار بالا را خواهید داشت. با استفاده از این برنامه می توانید تماس های ورودی و خروجی خود را ضبط کرده و به صورت یک فایل صوتی در گوشی همراهتان ذخیره کنید.

این نرم افزار امکان فعال یا غیر فعال کردن عملیات ضبط برای مکالمه های مختلف را می دهد و شما می توانید اگر خواهان ضبط صدای مکالمه ای نبودید، آن را ضبط نکنید. در هنگام ضبط کردن نیز امکان توقف موقت و از سرگیری دوباره عملیات ضبط صدا را خواهید داشت.

برنامه Call Recorder می تواند صداهای ضبط شده مکالمات را برای ایمیلی که از قبل تعیین کرده اید، ارسال کند. لازم به ذکر است که نرم افزار Call Recorder امکان همگام سازی با سرویس های دراپ باکس و گوگل درایو را نیز دارا می باشد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام