بازی آب نبات کریسمس Candy Xmas Adventure

Candy Xmas Adventure بازی ساده در سبک ماجراجویی می باشد که در این بازی باید به کاراکتر اصلی بازی کمک کنید تا با جمع آوری بیشترین تعداد آب نبات ها در محیط بازی، امتیازات بیشتری را کسب کند.

candy-xmas-adventure

ویژگی ها:

  • گرافیک بسیار عالی
  • 14 مرحله شگفت انگیز
  • 6 هیولای مختلف
  • صداگذاری گوش نواز
  • 2 حالت مختلف بازی: ماجراجویی و RUN

 

در بازی Candy Xmas Adventure باید مراقب نیروهای دشمن که در مسیرتان قرار دارند باشید که با آنها برخوردی نداشته باشید. در این همچنین در طول مسیر حرکت خود باید از روی چاله ها نیز بپرید و مراقب باشید که از آنها پایین نیفتید. مسیر حرکت خود را باید ادامه دهید تا به خط پایان بازی رسیده و 14 مرحله را پشت سر بگذارید.

بازی Candy Xmas Adventure دارای گیم پلی ساده ای می باشد که بیشتر مناسب کودکان است. در این بازی شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی و صداگذاری گوش نوازی خواهید بود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام