جدیدترین نسخه بازی Castle Clash: Age of Legends

یکی از پرطرفدارترین بازی های استراتژیک اندروید
گیم پلی استراتژیکی فوق العاده زیبا و درگیر کننده
بیش از 100,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

محصول کمپانی معروف IGG

Castle Clash نام بازی زیبا و استراتژیک است که توسط کمپانی معروف IGG طراحی شده است و همانند دیگر بازی های این کمپانی به صورت انلاین برگزار می شود.

در بازی کستل کلش که بسیار مورد پسند مخاطبین قرار گرفته شما همانند اکثر بازی های استراتژیکی انلاین, دهکده ای را در اختیار خواهید داشت که باید آن را توسعه دهید, که این امر با عنصر های اصلی بازی من جمله حمله و غارت غنایم جنگی دیگر بازیکنان امکان پذیر خواهد بود. پس وارد دنیای بازی کستل کلش شوید و به همراه دیگر بازیکنان و کلشر های سراسر جهان قدرت را به دست گیرید!

دانلود بازی Castle Clash

ویژگی ها: 

  • مجموعه ای تکمیل از قهرمانان مختلف با قابلیت های منحصر به فرد
  • شکست رئیسان مختلف و جدید اضافه شده به بازی, با کمک دوستان خود
  • دفاع از پایگاه خود به کمک دوستان در حالت جنگ گروهی
  • ساخت و ارتقاء قلعه ای غیر قابل نفود و قدرتمند
  • ساخت ارتشی نیرومند با انبوهی از نیروهای مختلف و قدرتمند
  • جنگ و نبرد به صورت سرعتی (Fast-Paced), هیجان انگیز و واقع گرایانه
  • مبارزه با قهرمانان ها در سیاه چال گلادیاتوری
  • ساخت تیم و گروه با دوستان و دیگر بازیکنان و رسیدن به پیروزی با همکاری هم
  • تعویض ایتم های مختلف از قبیل اسپل ها یا همان معجون ها فقط با یک تپ
  • گیم پلی استراتژیکی منحصر به فرد و بسیار سرگرم کننده با گرافیک زیبا

معرفی بازی Castle Clash

Castle Clash به شما اجازه ساخت و ساز و نبرد را می دهد که گیم پلی ان با ایتم ها و حالت های مختلفی از بازی اجرا می شود. این بازی هم اکنون بیش از 100 میلیون بازیکن به صورت جهانی را پوشش می دهد و به یکی از اعتیاد اورترین بازی های منتشر شده برای دستگاه موبایل تبدیل شده است.

بازی ترکیبی درخشان و زیبا از سبک های استراتژیکی فست پکد (بازی های استراتژیکی که به صورت سریع اجرا می شوند, همانند کلش او کلنز که زمان حمله 3 دقیقه تعیین شده است) و جنگی می باشد که در ان عنصر ها و المنت های حماسی به چشم می خورد.

سپاهی از قهرمانان قدرتمند به همراه موجودات افسانه ای کوچک و بزرگ را به کرا بگیرید تا به قدرتمند ترین کلشر و فرمانده جنگی تبدیل شوید. یادتان باشد که امپراطوری شما با اندازه ای قوی خواهد شد که خودِ واقعی شما به ان اندازه قوی هستید!


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام