قفل کردن صفحه گوشی با CM Locker

CM Locker نرم افزاری برای قفل کردن صفحه گوشی همراه اندرویدی می باشد که علاوه بر قابلیت تامین امنیت گوشی همراه شما و جلوگیری از دسترسی دیگران به آن، همچنین می تواند ظاهری بسیار جذاب و خیره کننده ای برایتان ایجاد کند.

CM-Locker

ویژگی ها:

  • گرفتن عکس از کسی که چندین بار پسورد یا الگو را به صورت اشتباه به گوشی وارد کند
  • افزایش دهنده سرعت گوشی همراه به همراه قابلیت افزایش عمر باتری گوشی
  • دسترسی سریع به اعلانیه های جدید از برنامه های واتس اپ، فیس بوک، وایبر، لاین، ویچت و …
  • فعال بودن حالت امنیتی، قابلیت مخفی کردن محتواهایی که شما می خواهید
  • کنترل موزیک از طریق صفحه اصلی با قابلیت جلو عقب زدن، استارت و توقف و …
  • اضافه کردن آواتار دلخواه به صفحه ای که در ان پسورد وارد می شود
  • قابلیت دسترسی بسیار سریع به دوربین گوشی و جلوگیری از، از دست دادن لحظه های جالب

 

CM Locker یک قفل صفحه بسیار شیک برای اندروید می باشد. یکی از قابلیت های جالبی که برای لاک اسکرین CM Locker در نظر گرفته شده است، این است که می تواند از افراد خاطی می تواند عکاسی کند. هنگامی که شخصی قصد دسترسی به اطلاعات شما را داشته باشد الگو یا رمز وارد شده توسط شما را به اشتباه در این برنامه وارد کند دوربین جلویی گوشی به صورت خودکار از وی عکس خواهد گرفت و آن را در گوشی ذخیره می کند.

همچنین امکان افزایش سرعت گوشی با برنامه CM Locker وجود دارد. این لاک اسکرین دارای ویجتی می باشد که می توانید از آن بر روی صفحه اصلی گوشی خود استفاده کنید. هنگامیکه که بر روی این ویجت کلیک کنید، گوشی شما بهینه شده و سرعت آن افزایش میابد. کاری که این لانچر می کند، بستن برنامه های اجرا شده و پاک کردن کش به جا مانده از برنامه های مختلفی است که در گوشی وجود دارند. همچنین یک سری تنظیمات خاص نیز جهت بهبود سرعت گوشی شما انجام خواهد گرفت.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام