برنامه مدیریت رنگ قدرتمند Color Splash FX

عرضه شده توسط androidslide

با ابزارهایی بسیار حرفه ای و عالی

بسیاری از کاربران علاقه مند به ویرایش تصاویر خود در گوشی های همراه می باشند. ابزارهای متعددی نیز در همین رابطه برای گوشی های موبایل عرضه شده است که هرکدام از آنها امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این بار قصد معرفی نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر با نام Color Splash FX را داریم که ممکن است بسیاری از شما با آن آشنایی داشته باشید و قبلا آن را مورد استفاده قرار داده باشید.

color-splash-fx

ویژگی ها:

  • رنگ آمیزی عکس ها به صورت رنگی یا خاکستری
  • رنگ آمیزی دوباره هر قسمتی از عکس با رنگ جدید
  • امکان زوم کردن بر روی تصاویر با دو انگشت
  • امکان تغییر ظرفیت، سایز و گوشه های تصویر
  • امکان تنظیم سایز قلم مو با استفاده از انگشت ها
  • امکان ادامه دادن عملیات ویرایش از جایی که آن را قطع کرده اید
  • به اشتراک گذاری تصاویر در فیس بوک، توییتر و …
  • پشتیبانی از انواع تلفن ها و تبلت های اندرویدی

 

Color Splash FX برنامه ای مناسب برای آن دسته از کاربرانی می باشد که می خواهند عکس هایی متفاوت ایجاد کنند. با کمک این نرم افزار و کمی خلاقیت، می توانید عکسهایی بسیار جذاب و دیدنی ایجاد کنید. این نرم افزار قادر است تا عکس شما را سیاه و سفید کند و سپس شما قسمتی از آن را رنگی کنید. به این ترتیب کل عکس شما سیاه و سفید خواهد شد و این امکان را دارید تا با کشیدن دستتان بر روی قسمت هایی خاص که می خواهید، رنگ اصلی آن را به عکس برگردانید. به این ترتیب اطراف عکس سیاه و سفید است و قسمتی را که شما انتخاب کرده اید، رنگی می کنید. این نرم افزار امکانات بیشتری برای ویرایش تصاویر در اختیارتان قرار خواهد داد که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام