برنامه مدیریت رنگ قدرتمند Color Splash FX

عرضه شده توسط androidslide

با ابزارهایی بسیار حرفه ای و عالی

بسیاری از کاربران علاقه مند به ویرایش تصاویر خود در گوشی های همراه می باشند. ابزارهای متعددی نیز در همین رابطه برای گوشی های موبایل عرضه شده است که هرکدام از آنها امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این بار قصد معرفی نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر با نام Color Splash FX را داریم که ممکن است بسیاری از شما با آن آشنایی داشته باشید و قبلا آن را مورد استفاده قرار داده باشید.

color-splash-fx

ویژگی ها:

  • رنگ آمیزی عکس ها به صورت رنگی یا خاکستری
  • رنگ آمیزی دوباره هر قسمتی از عکس با رنگ جدید
  • امکان زوم کردن بر روی تصاویر با دو انگشت
  • امکان تغییر ظرفیت، سایز و گوشه های تصویر
  • امکان تنظیم سایز قلم مو با استفاده از انگشت ها
  • امکان ادامه دادن عملیات ویرایش از جایی که آن را قطع کرده اید
  • به اشتراک گذاری تصاویر در فیس بوک، توییتر و …
  • پشتیبانی از انواع تلفن ها و تبلت های اندرویدی

 

Color Splash FX برنامه ای مناسب برای آن دسته از کاربرانی می باشد که می خواهند عکس هایی متفاوت ایجاد کنند. با کمک این نرم افزار و کمی خلاقیت، می توانید عکسهایی بسیار جذاب و دیدنی ایجاد کنید. این نرم افزار قادر است تا عکس شما را سیاه و سفید کند و سپس شما قسمتی از آن را رنگی کنید. به این ترتیب کل عکس شما سیاه و سفید خواهد شد و این امکان را دارید تا با کشیدن دستتان بر روی قسمت هایی خاص که می خواهید، رنگ اصلی آن را به عکس برگردانید. به این ترتیب اطراف عکس سیاه و سفید است و قسمتی را که شما انتخاب کرده اید، رنگی می کنید. این نرم افزار امکانات بیشتری برای ویرایش تصاویر در اختیارتان قرار خواهد داد که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام