بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد اور Command and Control: Spec Ops HD

گیم پلی استراتژیکی بی نظیر و عالی

با کسب امتیاز کم نظیر 4.9 از 5 در گوگل پلی

Command and Control: Spec Ops HD يک بازي بسيار زيبا و استراتژي مي باشد که توسط استوديوي معروف C&C Game Studio ساخته شده است و در سبک تاور ديفنس اجرا مي شود ! بازي دستور و کنترل : عمليات ويژه در مورد جنگي تمام عيار در مقابل يک سنديکاي فاسد مي باشد که بازيکن براي مقابله با اين اتحاديه بايد 16 ماموريت چالش بر انگيز را در نقاط مختلف جهان به اتمام برساند ! اين بازي توانسته است امتياز کم نظیر 4.9 را در گوگل پلي به دست اورد که نشان دهنده بي نظير بودن گيم پلي ان مي باشد !

دانلود Command and Control: Spec Ops HD
ویژگی ها :

  • جنگ با هدف خاص : مقابله با اتحاديه
  • گرافيک فوق العاده زيبا و با کيفيت
  • بيش از 16 ماموريت جذاب و چالش بر انگيز
  • طيف وسيعي از سلاح هاي مختلف و جالب
  • گيم پلي بي نهايت جذاب و اعتياد اور
  • کسب امتياز 4.9 از 5.0 در گوگل پلي
  • گيم پلي استراتژي بسيار زيبا در سبک تاور ديفنس
  • بازي در نقش فرمانده

در بازي زيباي Command and Control: Spec Ops HD شما در نقش يک فرمانده ظاهر خواهيد شد که بايد از نفوذ دشمنان به منطقه تحت اختيار خود محافظت کند و حملاتشان را سرکوب کند ! گيم پلي بازي به صورت يک درگيري نظامي مدرن اجرا مي شود که شما بايد کنترل تمامي نيرو هاي نظامي خود را به عهده گرفته و نيرو هاي دشمن را متوقف سازيد ! استراتژي و تاکتيک هاي منحصر به فرد خود را در اين بازي اندرويدي به نمايش در اوريد و تمامي تانک ها , سربازان و ديگر تجهيزات مختلف نظامي دشمن را در موقعيت و لوکيشن هاي مختلف سرکوب کنيد ! همچنين مي توانيد سلاح هاي خود را ارتقاء دهيد و يا سلاح هاي جديدي را انلاک کنيد تا نتيجه مبارزات خود را بهبود بخشید ! اما يادتان باشد وظيفه اصي شما جلوگيري از ورود دشمن به پايگاه شما به هر قيمتي مي باشد چرا که در غير اينصورت شکست خواهيد خورد !


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام