Cosmogonia یکی از برترین بازی های ماجراجویی

Cosmogonia نام یکی از زیبا ترین بزای های ماجراجویی می باشد که در گوگل پلی با قیمت 0.79 لار در حال فروش می باشد. این بازی توانسته امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کند و نظرات بسیاری را برای خود جمع آوری کند که به طور حتم این بازی برای شما نیز جذاب خواهد بود.

دانلود Cosmogonia

ویژگی ها :

  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور
  • قابلیت بازی در محیط دو بعدی و اچ دی
  • صدا گذاری عالی بازی
  • امکان بازی در میحط های مختلف
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Cosmogonia

در این بازی جذاب قرار است شما از موانع مختلفی عبور کنید و خود را برای مراحل بعدی بازی اماده کنید. دارا بودن گیم پلی جذاب در بازی سبب خواهد شد تا شما امکان باازی کردن برای ساعات طولانی را داشته باشید که در هر ثانیه از بازی با ویژگی و آیتم های جدید آشنا خواهید شد. گرافیک بازی به صورت بالایی طراحی شده است که می توانید از میحط شبیه سازی بازی با صدا گذاری آن نیز لذت ببرید. در این بازی ماجراجویی قطعا شما با محیط های مختلفی اشنا خواهید شد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام