بازی فصل نابودی Crashing Season اندروید

عرضه شده توسط استودیوی Koukoi Games

Crashing Season نام بازی جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما باید به کاراکتر اصلی بازی کمک کنید تا بتواند دشمن هایش را نابود کرده و دوستانش را نجات دهد. این بازی در عین ساده بودن، دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای می باشد.

Crashing-Season

ویژگی ها:

  • نجات دادن و ضربت شتم دشمنان در مراحل مختلف
  • مبارزه در برابر رئیس های مختلف و کامل کردن چالش ها
  • باز کردن و استفاده از نیروهای افزایشی در بازی
  • سفارشی کردن شخصیت بازی با استفاده از موارد مختلف
  • به چالش کشیدن دوستان و دست یافتن به امتیازات جهانی
  • به چالش کشیدن کاربران دیگر در حالت گیم پلی چندگانه

 

در بازی Crashing Season در نقش یکی از حیواناتی که کاراکتر اصلی بازی را ایفا می کنند، باید بتوانید با دشمنان وارد جنگ شده و آنها را شکست دهید. در این بازی حیوانات مختلفی از جمله خرس، شیر دریایی، روباه و … وجود دارند که می توانید در طول بازی و به مرور هرکدام را که خواستید انتخاب کنید و با استفاده از همان بازی را انجام دهید. شما باید به سمت دشمن ها هجوم برده تا بتوانید به آنها ضربه زده و آنها را نابود کنید. در طول بازی می توانید قدرت های حیوانی که انتخاب کرده اید را ارتقاء دهید و با قدرت بیشتری با دشمن بجنگید. در این بازی همچنین امکان سفارشی کردن ظاهر حیوان انتخاب شده نیز وجود داشته و می توانید با استفاده از آیتم های متعدد، ظاهر حیوان را به سلیقه خودتان تغییر دهید.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام