فریز کردن اپلیکیشن های گوشی با Cryo

بدون نیاز به روت بودن گوشی

قابل استفاده برای گوشی های سامسونگ

“فریز” کردن به معنای یخ زدن یا یخ کردن است. این واژه در تکنولوژی به معنی متوقف شدن فعالیتی است. برنامه Cryo عمل فریز کردن برای اپلیکیشن های گوشی را انجام می دهد. با استفاده از کرایو می توانید فعالیت برنامه های نصب شده در گوشی را متوقف کنید.

cryo

ویژگی ها:

  • Freeze برنامه ها بدون از دست دادن اطلاعات
  • دارای لانچر اختصاصی برایی برنامه های Freeze شده
  • فریز شدن خودکار برنامه ها به هنگام خاموشی صفحه
  • جلوگیری از فریز شدن موسیقی هنگام پخش
  • کارکرد بیسیار ساده و آسان
  • مخفی کردن برنامه ها برای امنیت
  • فیلتر جستوجوی قدرتمند

 

Cryo می تواند فعالیت برنامه های نصب شده گوشی به هنگام خاموش شدن صفحه گوشی را متوقف کند. این کار باعث خواهد شد تا میزان مصرف باتری گوشی همراه به صورت چشم گیری کاهش یابد. نکته جالب عدم از دست رفتن اطلاعات برنامه ها می باشد. یعنی هنگامی که گوشی در حالت فریز قرار میگیرد هیچ گونه اطلاعاتی از برنامه های اجرا شده از دست نخواهد رفت.

نکات:

  1. این برنامه برای گوشی های سامسونگ عرضه شده است و اگر گوشی شما از همین برند نمی باشد لطفا به هیچ وجه این نرم افزار را نصب نکنید.
  2. برای استفاده از این اپلیکیشن به Samsung knox نیز نیاز خواهید داشت.
  3. این برنامه امکان افزایش عمر باتری با غیر فعالسازی اپلیکیشن های گوشی را دارا می باشد.

فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام