بازی داستان های تیره: ماسک قرمز Dark Tales 5: The Red Mask

عرضه شده توسط کمپانی Alawar Entertainment

+ به همراه فایل دیتای بازی

با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

بازی به سبک اشیا گم شده

Dark Tales 5: The Red Mask بازی از استودیوی بازیسازی معتبر Alawar Entertainment می باشد که سری پنجم آن را برای گوشی های موبایل (اندروید و آیفون) عرضه کرده است.

Dark-Tales-5-The-Red-Mask

ویژگی ها:

  • انجام بازی به عنوان یک کارآگاه حرفه ای و خبره
  • حل کردن معماهای مختلف در طی بازی
  • وجود سرنخ ها و کمک گرفتن از آنها برای انجام بازی
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
  • صداگذاری بسیار پیشرفته و گوش نواز

 

Dark Tales 5: The Red Mask بازی در سبک پازلی، معمایی برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما نقش یک کارگاه را ایفا خواهید کرد. داستان این بازی در مورد فردی نقاب دار، با نقاب قرمز رنگ می باشد که به یک قاتل زنجیره ای تبدیل شده است و افراد زیادی را نیز کشته است. در این بازی وظیفه شما پیدا کردن همین شخص می باشد و باید با کنار هم قرار دادن سرنخ هایی که در بازی میابید بتوانید به این فرد نقاب قرمز دسترسی پیدا کنید.

به این منظور شما باید اشیا گم شده درون بازی را بتوانید بیابید. در هر بخش از بازی اشیایی در قسمت پایین بازی وجود دارند که باید آنها را در محیط بازی و در میان محیطی شلوغ پیدا کنید. البته کار به همینجا ختم نمی شود. پازل و معماهای متفاوتی در بازی وجود دارند که باید آنها را حل کنید. حل کردن معماهای هر مرحله از بازی این امکان را به شما می دهد تا به مرحله بعدی از چالش ها وارد شوید.

بازی Dark Tales 5: The Red Mask دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی با گرافیک اچ دی بسیار عالی طراحی شده است که باعث جلب توجه شما می شود. صداگذاری و پخش موسیقی در طی بازی نیز حسی بسیار عالی را برای بازیکن تداعی می کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام