بازی استراتژی آنلاین Dawn of Titans اندروید
با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

در این روزها که بازار بازی های استراتژیک آنلاین داغ است شاهد عرضه شدن بازی های مختلفی با همین سبک هستیم که قصد تصاحب بازار و جذب کاربران بیشتری را به خود دارند اما در این میان تنها عناوینی می توانند به موفقیت برسند که با ایده ای جدید وارد شده باشند. بازی ظهور تایتان ها – Dawn of Titans یکی از همین بازی ها است که توانسته است در مدت عرضه خود با استقبال چشم گیری مواجه شود و کاربران بسیار زیادی را نیز به سمت خود بکاشند.

Dawn-of-Titans

ویژگی ها:

  • رهبری کردن ارتش خود در جنگ های سه بعدی
  • قابلیت افزایش دادن مهارت های تایتان ها
  • جنگ با بازیکن های دیگر و به دست گرفتن سرزمین های آنها
  • قابلیت ایجاد منطقه سلطنتی و حکومتی خود
  • ساخت و ایجاد یک اتحاد با دوستان خود
  • چت کردن به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان بازی

معرفی بازی Dawn of Titans

بازی Dawn of Titans شاید گیم پلی مشابه با Clash Of Clans داشته باشد که در آن شما باید به جنگ کاربران دیگر بروید و بتوانید با شکست دادن آنها غنایم و ثروت های آنان را غارت کنید. در بازی ظهور تایتان ها شما باید بتوانید سرزمین مربوط به خودتان را ایجاد کنید و سپس با افزایش قدرت خود و بیشتر کردن تعداد نیروهایتان به جنگ با نیروهای دیگر رفته و بتوانید با آنها جنگیده و شکستان دهید. این بازی بر خلاف بازی کلش اف کلنز، به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است.

یکی از مهم ترین مواردی که در بازی Dawn of Titans بسیار مورد توجه است، گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای است که برای Dawn of Titans در نظر گرفته شده است. گرافیک بازی Dawn of Titans به طوری طراحی شده است که کاملا متفاوت با تمام بازی های استراتژیک آنلاینی است که تاکنون عرضه شده است.

در Dawn of Titans شاهد سرزمین های بسیار وسیعی خواهید بود که در آنها حکومت و سطلنت بازیکنان دیگر قرار داده شده است. هر بازیکن در حال کامل کردن حکومت خودش است و تلاش دارد تا با قوی تر کردن سطلنت خود بتواند بازیکن های دیگر را شکست دهد. در ادامه فایل Apk به همراه دیتای این بازی را برایتان آماده کرده ایم که می توانید فایل مورد نظرتان را با لینک مستقیم دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام