لانچر دیدنی و جذاب Evie Launcher اندروید

تغییر دادن ظاهر گوشی یکی از مواردی است که همیشه باعث خواهد شد تا شاهد ظاهرهای جدیدی باشید و گوشی تان همیشه محیط های متفاوتی را برایتان ایجاد کند تا ظاهر یک نواخت آن باعث خستگی نشود. یکی از بهترین ابزارها در همین زمینه، استفاده از لانچرها است که می توانند ظاهر گوشی شما را به صورت کامل دگرگون کرده و ظاهر جدیدی را تجربه کنید.

ویژگی ها:

  • امکان اجرا کردن سریع از بخش کشویی گوشی
  • جستوجو در میان تمام برنامه های نصب شده
  • دارای طراحی بسیار جذاب و دیدنی
  • ایجاد میانبرهای سفارشی در گوشی
  • قابلیت سفارشی سازی بخش های مختلف گوشی

 

Evie Launcher لانچری زیبا و دیدنی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که جلوه خاصی به گوشی تان خواهد داد. این لانچر زیبا، دارای ظاهری منحصر به فرد و دیدنی می باشد که می تواند جلوه بی نظیری در گوشی های ساده و بی روح ایجاد نماید. این نرم افزار امکان دسترسی به برنامه های گوشی را در حالتی بسیار سریع تر ایجاد خواهد کرد تا برای باز کردن برنامه ای خاص لازم نباشد هربار به منیو گوشی مراجعه کرده و مدت زمان بیشتری را نیز صرف کنید. اگر به دنبال تغییر در ظاهر گوشی همراه خود هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نرم افزار لانچر Evie Launcher را از دست ندهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام