بازی مسابقه ماشین هیجان انگیز Fast Racing 3D

نسخه معمولی + نسخه مود شده

با حجم 17 مگابایت مناسب برای گوشی های ضعیف

Fast Racing 3D یک بازی مسابقه ای فوق العاده هیجان انگیز و زیبا برای دستگاه های اندرویدی می باشد،بازی سرتاسر شگفتی و هیجان،با یک گیم پلی فوق العاده،محیط های بسیار زیبا و متنوع که به شما اشتیاق ادامه بازی می دهد. 3 بعدی بودن بازی نیز جذابیت بسیار بالایی به این بازی بخشیده است.

fast-racing-3d

 

ویژگی ها :

  • جلوه های بسیار ویژه 3 بعدی چه در گرافیک و چه در صدای بازی
  • قابلیت ارتقا ماشین ها در بازی تا حد مورد نیاز،تغییرات ظاهری،موتوری و…
  • امکان دریافت جایزه برای باز کردن ویژگی ها و امکانات موجود در بازی
  • تغییرات در بازی فقط با چرخاندن گوشی
  • یک بازی ده ساعته با داشتن بیش از 48 محله بسیار جذاب و متفاوت
  • حجم بسیار کم و گرافیک قابل قبول

نقد و بررسی بازی Fast Racing 3D

در Fast Racing 3D بازی مسابقه سریع ترین های اندروید که بسیار جذاب می باشد شما شاهد یک بازی با گرافیک بسیار فوق العاده و یک گیم پلی بسیار عالی خواهید بود. در Fast Racing 3D بازی مسابقه سریع ترین های اندروید امکان جالبی که در نظر گرفته شده است قابلیت برخورد ماشین ها با یکدیگر و منحرف شدن از مسیر جاده و مسابقه می باشد که حقیقتا زیبایی و هیجان فوق العاده ای به بازی بخشیده است.

اتومبیل های موجود و به کار رفته در Fast Racing 3D بازی مسابقه سریع ترین های اندروید اتومبیل های به روزی هستند که شما با در اختیار گرفتن آنها روند رو به رشدی پیدا خواهید کرد و کم کم می توانید با گذراندن هر مرحله و کسب امتیازات مناسب درصدد بهبود وضعیت اتومبیل چه از نظر ظاهری و چه از نظر قدرت و شتاب برآیید.امکانات بسیار بالایی در بازی موجود است،برای دستیابی به این امکانات باید از امتیازات لازم برخوردار باشید که تنها راه این کار گذراندن مراحل با حداکثر امتیاز می باشد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام