مخفی کردن پوشه و فایل ها با File Hide Expert

امکان مخفی کردن انواع فایل های مختلف

از عمده مشکلاتی که معمولا اکثر کاربران گوشی های همراه دارند، عدم رعایت حریم خصوصی آنها در مورد فایل های شخصی می باشد. به صورت پیش فرض در گوشی های اندرویدی برنامه ای برای حفاظت از فایل های خصوصی مانند عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی و … وجود ندارد. به همین دلیل کاربران معمولا مجبور به استفاده از برنامه های جانبی برای حافظت از این فایل ها می شوند. File Hide Expert برنامه ای برای همین منظور می باشد که به صورت رایگان عرضه شده است.

File-Hide-Expert

ویژگی ها:

  • مخفی کردن فایلها و پوشه ها
  • سریع و ساده. مخفی کردن پوشه ها و فایل ها در چند ثانیه!
  • دارای رابط کاربری ساده برای مخفی کردن آسان پوشه و فایل ها
  • مدیریت آسان فایل های مخفی شده و جدا کردن فایل های مخفی شده با فایلهای معمولی
  • قرار دادن رمز عبور دلخواه برای حفاظت از برنامه

 

برنامه File Hide Expert به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند فایل های خصوصی خود را از دید دیگران مخفی کنند. این برنامه رمز عبوری از شما دریافت خواهد کرد که من بعد هربار کسی قصد باز کردن File Hide Expert را داشته اشد باید حتما رمز عبور صحیح را وارد کند. در برنامه تنظیماتی موجود است که می توانید با تنظیم کردنشان هرکدام از عکس ها یا پوشه های داخل گوشی را که خواستید به سادگی مخفی کنید تا هیچ کس امکان مشاهده آنها را نداشته باشد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام