بازی ماجراجویی Full Pipe Adventure

فروش با قیمت 4.99 دلار در گوگل

Full Pipe Adventure نام بازی سرگرم کننده و جذاب برای اندروید می باشد که در آن شما باید بتوانید مکان هایی جدید و شگفت انگیز را کشف کنید. در این بازی شما باید از میان لوله های مختلف عبور کرده و با ماجراجویی ماموریت های که برایتان در نظر گرفته  شده است را انجام دهید.

Full-Pipe-Adventure

ویژگی ها:

  • طراحی شده با ویدئویی کلاسیک و ویژگی هایی کاملا جدید
  • وجود کاراکترهای منحصر به فرد با بیش از 50 کاراکتر مختلف
  • ویدئو گیم شگفت انگیز و تکان دهنده
  • وجود ساعت ها گیم پلی بسیار جذاب و اعتیادآور
  • بیش از 28 مکان مختلف رای انجام بازی و ماجراجویی

 

در بازی Full Pipe Adventure شما با کاراکترهایی بسیار بامزه و جذاب روبه رو خواهید شد. وظیفه شما در این بازی اندروید کمک کردن به کاراکتر اصلی بازی برای پیشبردن بازی است. شما باید با پشت سر گذاشتن ماموریت های مختلفی که در بازی برایتان در نظر گرفته شده است بتوانید بازی را پیش ببرید. به این منظور، باید از مکان های مختلفی عبور کرده و با شخصییت های متفاوتی روبه رو شوید تا بتوانید بازی را انجام دهید. ویدئو پلی بازی به صورت کلاسیک طراحی شده است؛ البته این حرف به این معنی نیست که با بازی کلاسیک روبه هستید. بر خلاف این که شاهد ویدئویی کلاسیک در طول بازی خواهید بود اما یک بازی با گیم پلی بسیار منحصر به فرد و سرگرم کننده را تجربه خواهید کرد. بازی Full Pipe Adventure در محیط های مختلفی انجام می شود و با آیتم های متفاوتی در طول بازی مواجه خواهید شد. در ادامه می توانید این بازی را با همراه دیتا از سایت ApkTops دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام