برنامه آلارم اندروید Good Morning Alarm Clock

عرضه شده توسط Apalon Apps

Good Morning Alarm Clock برنامه الارم برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که امکان بیدار کردن کاربران در زمان تعیین شده را می دهد. این نرم افزار دارای امکاناتی است که می تواند بیدار شدنتان را در بهترین زمان ممکن عملی کند!

good-morning-alarm-clock

ویژگی ها:

  • بیدار کردن فردی که خواب است
  • آنالیز جزئیات هنگام خواب فرد
  • تنظیم کردن میزان تون زنگ
  • استفاده از زنگ دلخواه برای آلارم
  • استفاده از صداهای آرامش بخش
  • نمایش اطلاعات هفتگی و روزانه
  • نمایش وضعیت جوی به صورت زیبا

 

شاید شما هم برای بیدار شدن از خواب در ساعت های اولیه صبح با مشکل مواجه هستید و توان بیدار شدن از خواب را ندارید. این مشکل به دلیل نداشتن خواب مناسب در شب قبل است که انرژی کافی جهت بیدار شدن را باقی نگذاشته است!

Good Morning Alarm Clock می تواند به روشی مدرن شما را از خواب بیدار کند. این اپلیکیشن زمان خواب و میزان راحت بودن خواب شما را آنالیز می کند و سپس روز بعد با توجه به آنالیزهایی که انجام داده است در ساعت مناسب بیدارتان خواهد کرد به گونه ای که هیچ آسیبی به بدنتان نیز به دلیل بیدار شدن زودهنگام وارد نشود.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام