کیبورد قدرتمند گوگل Google Keyboard

با بیش از 500 میلیون دانلود از گوگل پلی

+ پشتیبانی از زبان فارسی

همانطور که می دانید، سیستم عامل اندروید توسط کمپانی گوگل طراحی و توسعه یافته است. به همین دلیل شاید بی نقص ترین برنامه هایی که برای اندروید منتشر می شود را برنامه هایی دانست که توسط خود کمپانی گوگل عرضه میشوند.

Google-Keyboard_cover 

ویژگی ها:

  • تایپ Gesture: کشیدن انگشتتان بر روی کلمه به کلمه
  • قابلیت تایپ کردن به صورت صوتی از طریق میکروفون گوشی
  • پیشنهاد و حدس کلمات به صورت کامل با بالاترین درصد صحیح
  • دارای شکلک های بسیار جذاب و زیبا در هنگام تایپ
  • همگام سازی ابری تاریخچه برای حدس و پیشنهاد بهتر در گوشی های اندروید
  • قابلیت استفاده در تمام تبلت ها و گوشی های اندروید

 

Google Keyboard کیبوردی کامل برای گوشی های اندرویدی می باشد که با دارا بودن امکاناتی بسیار زیاد، لذت یک تایپ سریع با کمترین اشکال را به شما میدهد. این کیبورد به شما امکان تایپ کردن به صورت بسیار راحت را می دهد. شما می توانید با کشیدن انگشت خود بر روی کلمه ها به سادگی از یک کلمه به کلمه دیگر اسلاید کنید. این کیبورد ساخته شده توسط گوگل، از فرمان های صوتی پشتیبانی کرده و شما می توانید از طریق میکروفن گوشی به صورت صوتی تایپ کنید!

قابلیت حدس زدن کلمات، پیش از آن که خودتان آن را به صورت کامل تایپ کرده باشید نیز در این کیبورد وجود دارد. شما می توانید کلماتی که توسط Google Keyboard حدس زده می شوند را در صورت صحیح بودن، با یک کلیک انتخاب کنید تا آن کلمه به صورت کامل و به صورت خودکار تایپ شود و نیازی نباشد که شما آن را بنویسید و وقتتان گرفته شود. در این کیبورد شکلک هایی بسیار زیبا و جدید گنجانده شهد است که در هنگام تایپ کردن پیام ها، می توانید احساسات خود را توسط همین شکلک ها بیان کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام