کیبورد قدرتمند گوگل Google Keyboard

با بیش از 500 میلیون دانلود از گوگل پلی

+ پشتیبانی از زبان فارسی

همانطور که می دانید، سیستم عامل اندروید توسط کمپانی گوگل طراحی و توسعه یافته است. به همین دلیل شاید بی نقص ترین برنامه هایی که برای اندروید منتشر می شود را برنامه هایی دانست که توسط خود کمپانی گوگل عرضه میشوند.

Google-Keyboard_cover 

ویژگی ها:

  • تایپ Gesture: کشیدن انگشتتان بر روی کلمه به کلمه
  • قابلیت تایپ کردن به صورت صوتی از طریق میکروفون گوشی
  • پیشنهاد و حدس کلمات به صورت کامل با بالاترین درصد صحیح
  • دارای شکلک های بسیار جذاب و زیبا در هنگام تایپ
  • همگام سازی ابری تاریخچه برای حدس و پیشنهاد بهتر در گوشی های اندروید
  • قابلیت استفاده در تمام تبلت ها و گوشی های اندروید

 

Google Keyboard کیبوردی کامل برای گوشی های اندرویدی می باشد که با دارا بودن امکاناتی بسیار زیاد، لذت یک تایپ سریع با کمترین اشکال را به شما میدهد. این کیبورد به شما امکان تایپ کردن به صورت بسیار راحت را می دهد. شما می توانید با کشیدن انگشت خود بر روی کلمه ها به سادگی از یک کلمه به کلمه دیگر اسلاید کنید. این کیبورد ساخته شده توسط گوگل، از فرمان های صوتی پشتیبانی کرده و شما می توانید از طریق میکروفن گوشی به صورت صوتی تایپ کنید!

قابلیت حدس زدن کلمات، پیش از آن که خودتان آن را به صورت کامل تایپ کرده باشید نیز در این کیبورد وجود دارد. شما می توانید کلماتی که توسط Google Keyboard حدس زده می شوند را در صورت صحیح بودن، با یک کلیک انتخاب کنید تا آن کلمه به صورت کامل و به صورت خودکار تایپ شود و نیازی نباشد که شما آن را بنویسید و وقتتان گرفته شود. در این کیبورد شکلک هایی بسیار زیبا و جدید گنجانده شهد است که در هنگام تایپ کردن پیام ها، می توانید احساسات خود را توسط همین شکلک ها بیان کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام