برنامه اندازه گیری مسافت و مساحت GPS Fields Area Measure

+ با پشتیبانی از زبان فارسی

GPS Fields Area Measure برنامه ای برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان اندازه گیری مسافت و مساحت مکان های مختلف را خواهید داشت. این نرم افزار نقشه های گوگل مپ برای اندازه گیری و GPS برای مکان یابی استفاده می کند.

GPS-Fields-Area-Measure

ویژگی ها:

  • شناسایی منطقه به صورت خودکار
  • اقدامات لازم برای صرفه جویی در مصرف باتری
  • لغو کردن تمام اقدامات اندازه گیری
  • ردیابی جی پی اس هنگام راه رفتن
  • اندازه گیری گروه بندی و نامگذاری

 برنامه GPS Fields Area Measure برای اندازه گیری و مکان یابی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این نرم افزار به شما امکان اندازه گیری زمین های کشاورزی، زمین های مسکونی، مسافت های مختلف و … را به سادگی خواهد داد. در ادامه نسخه PRO این اپلیکیشن را اماده کرده ایم که نسبت به نسخه معمولی دارای ویژگی ها و قابلیت های بیشتری می باشد که می توانید آن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام