برنامه اندازه گیری مسافت و مساحت GPS Fields Area Measure

+ با پشتیبانی از زبان فارسی

GPS Fields Area Measure برنامه ای برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان اندازه گیری مسافت و مساحت مکان های مختلف را خواهید داشت. این نرم افزار نقشه های گوگل مپ برای اندازه گیری و GPS برای مکان یابی استفاده می کند.

GPS-Fields-Area-Measure

ویژگی ها:

  • شناسایی منطقه به صورت خودکار
  • اقدامات لازم برای صرفه جویی در مصرف باتری
  • لغو کردن تمام اقدامات اندازه گیری
  • ردیابی جی پی اس هنگام راه رفتن
  • اندازه گیری گروه بندی و نامگذاری

 برنامه GPS Fields Area Measure برای اندازه گیری و مکان یابی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این نرم افزار به شما امکان اندازه گیری زمین های کشاورزی، زمین های مسکونی، مسافت های مختلف و … را به سادگی خواهد داد. در ادامه نسخه PRO این اپلیکیشن را اماده کرده ایم که نسبت به نسخه معمولی دارای ویژگی ها و قابلیت های بیشتری می باشد که می توانید آن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام