بازی جذاب و دوست داشتنی Gun Strike

گیم پلی سوم شخص با طراحی های زیبا

بیش از 5،000،000 نصب فعال در گوگل پلی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Gun Strike 2 یکی از هیجان انگیز ترین بازی های اول شخص تیراندازی (FPS) می باشد که سری دوم این دنباله زیبا می باشد. البته این نسخه از بازی نبرد تفنگ ها به صورت سوم شخص (TPS) اجرا می شود که جذابیت بازی را بیشتر نیز کرده است. گان استرایک 2 بازی ایده آل مناسبی برای مخاطبین و هواداران سبک های اول شخص تیراندازی، بازی های تیراندازی و اکشن می باشد. بازی بسیار ساده و جذاب طراحی شده است و بر خلاف ظاهر ساده ی خود به شدت سرگرم کننده و اعتیاد اور است. شما در نقش یک مزدور حرفه ای و با تجربه ظاهر خواهید شد که مجهز به انبوهی از سلاح های مختلف است و در چالش های مختلف شرکت خواهید کرد.

دانلود بازی Gun Strike 2

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی با کیفیت بالا
  • موسیقی و صداپردازی بسیار زیبا
  • محیط های متنوع با جو کشت و کشتار
  • سیستم کنترل دستی ساده و روان
  • کلکسیونی جامع و متنوع از انواع سلاح ها
  • انتخاب کاراکتر مورد نظر از بین 27 نوع مزدور مختلف
  • ماموریت های مختلف تیراندازی
  • پشتیبانی از سرویس های گوگل پلی

معرفی بازی Gun Strike 2

در بازی نبرد تفنگ ها 2 شما شاهد 27 نوع کاراکتر مختلف، 41 نوع سلاح مختلف، تپانچه و نارجنک های متنوعی خواهید بود که می توانید بر اساس سلیقه خود بهترین کاراکتر و سلاح را انتخاب کنید. در این بازی، شما می تواند پاداش ها و جوایز خود را برای ارتقاء و اپگرید تیم و وسایل خود استفاده کنید تا با بازیکن های دیگر از سراسر جهان رقابت کنید که به لطف گوگل پلی سرویس عنوان بهترین مزدور تعیین خواهد شد. بازی داستان خاصی ندارد و بیشتر بر روی رقابت بین بازیکن ها تمرکز کرده که به صورت عالی هم در امده. همین الان وارد بازی شده و تجربه ای به یادماندی از انفجار و درگیری را با نبرد تفنگ ها 2 داشته باشید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام