نمایش تصویر تماس گیرنده با HD Full Screen Caller ID

نمایش با کیفیت اچ دی و به صورت تمام صفحه

با استفاده از HD Full Screen Caller ID هنگامی که مخاطبی با شما تماس بگیرد، تصویر وی به صورت تمام صفحه و با کیفیت بسیار بالا به شما نمایش داده خواهد شد.

HD_Full_Screen_Caller_ID_Pro_cover

ویژگی ها:

  • پشتیبانی تا 500 مخاطب به صورت رایگان
  • دارا بودن 18 تم مختلف به صورت رایگان
  • نمایش تمام صفحه و اچ دی تصویر تماس گیرنده
  • نمایش تصویر تمام صفحه و اچ دی در تماس های خروجی
  • نمایش تصویر تمام صفحه و اچ دی برای تماس های بی پاسخ و پیامک ها
  • انتخاب یک تصویر با کیفیت بسیار بالا برای نمایش هر مخاطب

 

HD Full Screen Caller ID نرم افزاری در دسته شخصی سازی که در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. با نصب این نرم افزار می توانید برای هر مخاطبی که در گوشی تان دارید یک تصویر دلخواه انتخاب کرده تا هنگام تماس آنان و یا تماس شما با آنها، تصویر مورد نظر به صورت تمام صفحه به شما نمایش داده شود. این تصویر در هنگام دریافت پیامک نیز به کاربران نمایش داده می شود. نرم افزار HD Full Screen Caller ID از تصاویری با کیفیت بسیار بالا و اچ دی استفاده می کند و شما می توانید برای هرکدام از مخاطبین که در نظر دارید، یک تصویر با بالاترین کیفیت ممکن انتخاب کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام