برنامه بازیابی اطلاعات برای اندروید Hexamob Recovery

نسخه pro و کامل برنامه

نیازمند روت بودن گوشی

Hexamob Recovery نام برنامه ای برای بازیابی اطلاعات در گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان بازیابی انواع اطلاعات حذف شده مانند عکس ها، فیلم ها، فایل های صوتی، پی دی اف و … را خواهید داشت.

Hexamob-Recovery

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از کارت حافظه جانبی با استفاده از ابزارهای مورد انتخاب و ابزارهای بازیابی حرفه ای
  • پشتیبانی از حافظه داخلی با پشتیبانی از ابزارهای حرفه ای
  • بازیابی موفقیت امیز بر اساس فایل های حذف شده در گوشی

 

شاید بارها برایتان پیش امده باشد که اطلاعات در گوشی همراهتان حذف شده باشد و همین موضوع باعث از دست رفتن اطلاعات مهم و کلیدی در گوشی شما شود. در چنین شرایطی بهترین راهکار استفاده از برنامه های ریکاوری اطلاعات می باشد تا بتوانید با استفاده از آن فایل های حذف شده در گوشی را بازیابی کنید. تاکنون چندین برنامه برای انجام این کار نیز در سایت ApkTops معرفی کرده بودیم که اکثر آنها بر روی کامپیوتر نصب می شدند و برای استفاده از آنها باید گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید. اما نرم افزار Hexamob Recovery که این بار آماده کرده ایم، این امکان را دارد تا آن را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع فایل های مختلف مانند عکس، فیلم، موسیقی و افیس و … را در گوشی خود بازیابی کنید. قابلیت بازیابی فایل از حافظه داخلی و حافظه خارجی گوشی با استفاده از این برنامه وجود دارد. در این نرم افزار می توانید انتخاب کنید که کدام دسته از فایل ها و با چه فرمتی بازیابی شوند. به این ترتیب شما می توانید تعیین کنید که کدام فایلها بازیابی شوند تا سرعت بازیابی افزایش یابد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام