قرار دادن قفل بر روی برنامه های گوشی Hexlock Premium- App Lock Security

دسترسی دیگران به برنامه های شخصی مانند مسنجر ها، گالری تصاویر و ویدئوها توسط افراد دیگر در گوشی همراه، همواره یکی از مشکلاتی بوده است که کاربران را تهدید می کند. از این رو کاربران معمولا به دنبال اپلیکیشنی هستند که با استفاده از آن امکان دسترسی دیگران را به فایل های شخصی خود بگیرند.

در این زمینه نیز در گوشی های موبایل معمولا چندین روش شامل رمز عبور، استفاده از الگو و … تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید بر روی موبایل خود رمز عبور قرار دهید. اما مشکلی که در همین مورد وجود دارد، این است که در این روش گوشی همراه شما قفل می شود و این در حالی است که شاید شما قصد قفل کردن تنها بعضی از برنامه های داخل گوشی همراه خود را داشته باشید.

Hexlock_Premium_cover

ویژگی ها:

  • قفل گذاری بر روی فایل ها و پوشه ها
  • قفل کردن واتس اپ، ایمیل ها و اس ام اس ها.
  • امکان ایمن کردن پیام های شما
  • امکان حفاظت از گوشی در برابر خطرات با قابلیت قفل کردن بازی ها
  • قفل کردن گالری و عکس ها برای حظ امنیت شخصی
  • حفاظت از برنامه های شبکه اجتماعی در گوشی
  • قفل کردن گوشی با امکان کنترل کردن وای فای شخصی و تنظیمات آن
  • قابلیت تعریف پروفایل های مختلف

 Hexlock Premium- App Lock Security برنامه ای برای تامین امنیت در گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید بر روی برنامه هایی که در گوشی تان نصب کرده قفل و رمز قرار دهید تا کسی به غیر از خودتان امکان دسترسی به انها را نداشته باشد. در این نرم افزار از دو شیوه مختلف برای حفظ امنیت استفاده می شود که شامل رمز عبور (پین) و الگو می باشند.

انتخاب این که از کدام یک از روش ها برای قفل کردن اپلیکیشن ها استفاده کنید به عهده خودتان خواهد بود. کار با برنامه Hexlock Premium- App Lock Security بسیار ساده بود و برای استفاده از آن تنها کافی است رمز عبور یا الگوی مورد نظرتان را رسم کنید تا برنامه هایی که در لیست قفل قرار می گیرند، تنها با استفاده از همان رمز عبور یا الگو بازگشایی شوند.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام