برنامه هایبرنیت کردن گوشی Hibernation Manager

هایبرنیت کردن را احتمالا قبلا در سیستم عامل ویندوز شنیده باشید. این کار باعث خاموش شدن سیستم شما می شود اما در اصل تمام کارها در سیستم، در حال انجام شدن هستند. یعنی پس از خاموش شدن سیستم تمام پردازش هایی که در حال انجام بوده است از رم در هارد ذخیره شده و پس از روشن کردن سیستم مجددا به رم باز می گردند. Hibernation Manager FULL چنین قابلیتی را به گوشی موبایل شما می آورد.

hibernationmanager

Hibernation Manager می تواند عمل هایبرنیت را در گوشی های اندروید شبیه سازی کند. این کار سبب خواهد شد تا مدت زمان بیشتری بتوانید از باتری گوشی خودتان استفاده کنید. در اصل با این عمل گوشی شما بدون این که خاموش شود، اما در حالت خاموش قرار می گیرد و هیچ مصرفی به صورت عملی از باتری آن نخواهد شد. این نرم افزار قادر است تا CPU دستگاه، تنظیمات و همچنین برنامه ها را به حالت هایبرنیت ببرد.

حالت هایبرنیت برای CPU:

CPU به عنوان مغز گوشی و تبلت ها به حساب می آید. این قسمت وظیفه پردازش تمام قسمت ها را با هم دیگر دارد و بیشترین مصرف از باتری نیز در CPU انجام می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید CPU را در وضعیتی قرار دهید که کمترین مصرف را داشته باشد. در اصل نرم افزار Hibernation Manager پردازنده شما را در وضعیتی قرار می دهد که کمترین ولتاژ را مصرف کند. همین موضوع سبب خواهد شد تا کمترین میزان مصرف را از باتری گوشی همراه خود مشاهده کنید.

حالت هایبرنیت برای تنظیمات:

این قسمت بخش تنظیمات شما را به خواب زمستانی می برد. همین عمل سبب می شود تا این قسمت، دیگر مصرفی از باتری گوشی همراه نداشته باشد. تکرار کردن تنظیمات به صورت مداوم و اعمال آن، می تواند کاری دشوار و خسته کننده باشد. پس اگر می خواهید هر بار این تنظیمات را انجام دهید بدون شک Hibernation Manager می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

حالت هایبرنیت برای برنامه ها:

بسیاری از برنامه های گوشی در حالت مصرف بسیار زیادی از گوشی دارند. این برنامه ها هنگامی که گوشی روشن باشد، به دلیل جستوجو برای اپدیت، اسکن سیستم، بهینه سازی سیستم و … معمولا مصرف بسیار چشم گیری از باتری گوشی همراه دارند. به طبع اگر این برنامه ها برای مدت زمانی غیر فعال شوند، در این مدت زمان از باتری گوشی مصرفی نخواهند داشت و سبب می شود تا بتوانید مدت زمان بیشتری از باتری دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید. استفاده از این نرم افزار برای قرار دادن همین برنامه ها در حالت خواب زمستانی کمک بسیار زیادی به افزایش عمر باتری دستگاه اندرویدی شما خواهد کرد.

نکته:

این نرم افزار ممکن است با برنامه های battery doctor, power manager, deep sleep, battery widget, battery monitor, battery calibration, root battery saver, greenify , memory cleaner, RAM optimizer, task killer تداخل داشته باشد!


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام