ریلیز و معرفی اختصاصی نسخه اندرویدی بازی برای اولین بار در ایران در Apktops

از سری بازی های مهیج ios و آیفون – امتیاز در گوگل پلی : 4.3 از 5

Hipster Smackdown از سری بازی های اعتیاد آور و چالش برانگیز که پیش تر برای ios ریلیز شده بود و با استقبال بسیار خوبی هم روبرو شد است که هم اکنون در این پست از سایت Apktops برای اولین بار در ایران به معرفی نسخه اندرویدی آن می پردازیم .

Hipster Smackdown 1.3.817

Hipster Smackdown 1.3.817 (2) Hipster Smackdown 1.3.817 (3) Hipster Smackdown 1.3.817 (4)

داستان بازی از آن جا شروع می شود که دختر کاراکتر اصلی بازی که یک مرد میانسال است ضربه ای را با پا به پدرش می زند که این ضربه به صورت جادویی عمل کرده و پدر را به هوا برده و او را در بین هوا معلق می سازد . حالا کار شما هدایت این پدر معلق در هواست طوری که وی باید مسیرهای معین شده را گذارنیده و موانع هم برخورد نکند! اما کار به همین جا ختم نشده و این پدر گرفتار انواع و اقسام وسایل مانند بادبادک و انواع و اقسام حیوانان می شود که حالا وظیفه شماست در 48 مرحله چالش برانگیز و در مکان های مختلف هدایت پدر را به دستانتان بگیرید و او را به مقصد برسانید . بازی دارای گرافیک فوق العاده و گیم پلی عالیست که آخرین نسخه از آن را می توانید از ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops دانلود نمایید .


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام