بازی پازل جذاب Hocus برای اندروید

پیشنهاد ویژه برترین های اندروید

Hocus یک بازی بسیار فکری و جذاب در زمینه پازل برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد،Hocus به معنای حقه به شما یادآوری می کند که باید با آگاهی و آمادگی کامل با بهره گیری از فکر و منطق وارد این بازی شوید و یقینا از نوع آوری این بازی و اشکال بسیار جالب و در نوع خود سخت لذت خواهید برد.

Hocus بازی سرگرم کننده،معمایی و فکری پازل اندروید

ویژگی ها :

  • این بازی فاقد هرگونه تبلیغی می باشد
  • بیش از 100 شکل متفاوت و اشکال جالب 
  • امکان اشتراک گذاری لول بازی خود به صورت یک کارت
  • دارا بودن موسیقی بسیار آرامش بخش درون بازی

نقد و بررسی بازی Hocus

در بازی فکری Hocus یکی از ویژگی هایی که شاید برای همگان به چشم بیاید نبود کوچکترین تبلیغی در آن می باشد. تبلیغات در بازی قالبا آزاردهنده هستند که این بازی فاقد این مشکل می باشد. بیش از 100 شکل جالب و متنوع با طراحی خاص در Hocus بازی سرگرم کننده، معمایی و فکری پازل اندروید انتظار شما را می کشد تا با منطق و تفکر خود به حل معماهای پیچیده بازی بپردازید.

در بازی Hocus شما باید مربع قرمز رنگی را به محل مشخص شده برسانید و مراحل را پشت سر بگذارید. بازی از این حیث شبیه بازی Monument Valley است.

این بازی بهینه سازی شده برای اندروید می باشد و شاید به جرات می توان گفت که کوچکترین ایرادی نمیتوان در آن یافت. بازی های ذهنی از قبیل Hocus بازی جذاب و فکری پازل اندروید بسیار برای ذهن شما می تواند مفید واقع شود.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام