Human Resource Machine بازی پازلی منابع انسانی با گیم پلی سرگرم کننده

Human Resource Machine یک بازی سرگرم کننده در دسته بازی های پازلی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Tomorrow Corporation طراحی و با قیمت 4.89 دلار در گوگل پلی در حال فروش می باشد. این بازی با کاراکتر های عالی خود توانایی سرگرم نمودن شما برای ساعات طولانی را دارا می باشد.

دانلود Human Resource Machine

ویژگی ها :

  • امکان افزایش محیط کار خود
  • امکان افزایش کارکنان خود
  • گرافیک با کیفیت در حد اچ دی
  • گیم پلی اعتیاد آور
  • صدا گذاری عالی

معرفی بازی Human Resource Machine

یکی از بهترین بازی های موجود برای برنامه نویسان می باشد. این بازی در مورد دفتر کاری می باشد که توسط رئیس شما به شما داده شده است و تعدادی کارمند در اختیار شما می باشند که باید با آن ها برنامه خود را طوری تنظیم کنید تا بهترین نتیجه را برای شرکت خود داشته باشید که در صورت فروش و افزایش کار خود می توانید از سمت رئیس خود ارتقاء شغل پیدا کنید و خود را برای هدف های بزرگ تر آماده کنید. در ادامه بازی شما می توانید مسیر خود را آن گونه که می خواهید طراحی کنید.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام