برنامه فشار خون iCare Blood Pressure Monitor

اگر شما هم به سلامت بدن خود اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم از برنامه iCare Blood Pressure Monitor که توسط استودیوی ICare Fit عرضه شده است استفاده کنید تا بتوانید سلامت خود را با آن تضمین کنید!

iCare-Blood-Pressure

ویژگی ها:

  • اندازه گیری فشار خون
  • مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل فشار خون
  • تمرین فشار خون و مراقبت

iCare Blood Pressure Monitor برنامه ای برای اندازه گیری فشار خون می باشد. این نرم افزار به هیچ ابزار جانبی برای انجام این کار نیاز نخواهد داشت و برای استفاده از آن کافی است تا انگشتتان را بر روی صفحه گوشی قرار دهید تا موارد مختلفی مانند تعداد ضربان قلب، فشار خون، ظرفیت ریه، شاخص روانی، کور رنگی و … را اندازه گیری کرده و به شما اطلاع دهد. میزان درصد خطای این اپلیکیشن نیز بسیار پایین است. این نرم افزار در طول دراز مدت می تواند اطلاعات کامل و آمارهای ماهانه به شما ارائه دهد که به طور حتم نتایج به دست آمده برای شما بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

توجه: نرم افزاری که معرفی کردیم، تنها یک اپلیکیشن می باشد و نمی توان گفت که آمار و ارقام آن به صورت کامل و 100% صحیح است. برای اطمینان از سطح سلامت خود پیشنهاد می کنیم حتما به پزشک مراجعه کنید!


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام