برنامه فشار خون iCare Blood Pressure Monitor

اگر شما هم به سلامت بدن خود اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم از برنامه iCare Blood Pressure Monitor که توسط استودیوی ICare Fit عرضه شده است استفاده کنید تا بتوانید سلامت خود را با آن تضمین کنید!

iCare-Blood-Pressure

ویژگی ها:

  • اندازه گیری فشار خون
  • مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل فشار خون
  • تمرین فشار خون و مراقبت

iCare Blood Pressure Monitor برنامه ای برای اندازه گیری فشار خون می باشد. این نرم افزار به هیچ ابزار جانبی برای انجام این کار نیاز نخواهد داشت و برای استفاده از آن کافی است تا انگشتتان را بر روی صفحه گوشی قرار دهید تا موارد مختلفی مانند تعداد ضربان قلب، فشار خون، ظرفیت ریه، شاخص روانی، کور رنگی و … را اندازه گیری کرده و به شما اطلاع دهد. میزان درصد خطای این اپلیکیشن نیز بسیار پایین است. این نرم افزار در طول دراز مدت می تواند اطلاعات کامل و آمارهای ماهانه به شما ارائه دهد که به طور حتم نتایج به دست آمده برای شما بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

توجه: نرم افزاری که معرفی کردیم، تنها یک اپلیکیشن می باشد و نمی توان گفت که آمار و ارقام آن به صورت کامل و 100% صحیح است. برای اطمینان از سطح سلامت خود پیشنهاد می کنیم حتما به پزشک مراجعه کنید!


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام