برنامه تست سلامت ریه iCare Hearing Test

نسخه Pro و کامل برنامه

اگر شما نیز به سلامتی خود اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم از اپلیکیشن iCare Hearing Test استفاده کنید. این نرم افزار می تواند اطلاعات مفیدی در مورد سلامت بدنتان، در اختیارتان قرار دهد.

iCare-Hearing-Test

ویژگی ها:

  • قابلیت اندازه گیری فشار خون، تعداد ضربان قلب، چربی خن، اکسیژن خون، کور رنگی، شنوایی، سلامت ریه، نمره چشم، شاخص روانی، تعداد تنفس و دیگر اطلاعات فیزیکی
  • قابلیت اندازه گیری با استفاده از دستگاه های اندازه گیری فشار خون دارای بلوتوث
  • قابلیت ارائه آمارهای روزانه از سلامت شما و آنالیزهای متعدد
  • هشدار دادن به کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل چشمی
  • بر پایه میزان سلامتی کاربران
  • بدون نیاز به ویجت های پوشیدنی

با استفاده از برنامه iCare Hearing Test این امکان را خواهید داشت تا اطلاعات کاملی در مورد علائم حیاتی بدن و دیگر رفتارهایی بدن، به دست بیاورید. این نرم افزار قابلیت اتصال به دستگاه های فشارخون سنج بلوتوث دار را از طریق اتصال بلوتوث دارا می باشد و به این ترتیب می توانید اطلاعات مفیدی از همین طریق به دست بیاورید. این اپلیکیشن امکان هشدار دادن به شما، در صورت افزایش یا کاهش هرکدام از علائم نسبت به میزان معمولی را دارا می باشد.

به محبوب‌ترین سرگرمی گروهی ایرانی بپیوندید

آیا می‌توانید بهترین مجموعه کارت را بسازید و جزو رتبه‌های اول این بازی در ایران باشید؟

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباط های اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید
پیش بینی فوتبال
خرید گیفت کارت اسپاتیفای​

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام