برنامه نقاشی حرفه ای Infinite Painter

دارای ابزارهای متعدد و کاربردی

شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که به نقاشی کشیدن علاقه مند هستید و دوست دارید که در اوقات بیکاری با خلق نقاشی های شگفت انگیز از دیدن آنها لذت ببرید. برای سیستم عامل اندروید اپلیکیشن های متفاتی عرضه شده است که به کاربران امکان نقاشی کشیدن به صورت حرفه ای را می دهد. این بار در سایت ApkTos یکی از بهترین و کارآمدترین نرم افزارهای نقاشی با نام Infinite Painter را برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن امکان طراحی و کشیدن نقاشی های حرفه ای را خواهید داشت.

Infinite-Painter

ویژگی ها:

  • دارای 6 لایه منحصر به فرد با امکانات شخصی سازی بالا
  • دقت در طراحی قلم ها برای خلق تصاویر طبیعی
  • دارای 5 نوع تقارن متفاوت
  • ذخیره سازی لایه ها برای سهولت در استفاده عکس در نرم افزار فتوشاپ
  • وارد کردن تصاویر از موتور های جستجو گر، گالری و دوربین
  • دارای رابط کاربری زیبا و بهینه سازی شده برای صفحات لمسی

Infinite Painter برنامه ای حرفه ای در زمینه ایجاد نقاشی های بسیار حرفه ای در گوشی همراه می باشد. این اپلیکیشن تمام امکانات لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید در گوشی خود نقاشی هایی خیره کننده و حرفه ای ایجاد کنید. کار با لایه ها در Infinite Painter به خوبی فراهم آمده است تا بتوانید نظارت و کنترل دقیقی بر روی نقاشی خود داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام